Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Kablo TV Müşterisine Özel Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Kablo TV Müşterisine Özel Kampanyası” kampanyası ile birlikte taahhütlü ya da taahhütsüz bir şekilde Kablo TV ya da Analog Kablo TV hizmetlerini aynı adreste Kablonet hizmeti kullanan aboneler hariç olmak üzere tüm müşteriler 25 Mbps’ye kadar 25 GB kotaya sahip olan Kablonet fırsatından aylık yalnızca 19.99 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz. Üstelik Kablonet aktivasyon ücreti olan 96 TL’yi ödemenize gerek yok! Kampanya kapsamında istenilen taahhüt ise 24 aydır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya sayfasında yer alan Tablo 2’de belirtilmiş olan Kablonet tarifesi ile kampanyaya başvuruda bulunabilir, kotalı, sınırsız ya da akıllı sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine abone olabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Tarife değişikliği yapmak isteyen kişilere kampanya sayfasında yer ala fiyatlar yansıtılır.

25 Mbps’ye kadar 25 GB kotaya sahip olan tarifeler haricinde Kablonet tarifeleri arasında yapılacak ola değişiklikler doğrultusunda tarifeler arasında oluşacak olan fiyat farkı hesaplanacak ve müşteriye yansıtılacaktır.

Kampanya sayfasında yer alan tablodaki tarifeler haricinde bir başka tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir.

Müşteriler daha düşük bir hıza geçmeme koşulu ile birlikte kampanya sayfasında yer alan hızlar arasında değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresince ilk abone oldukları Kabloses, Kablo TV ve Kablonet tarifelerine geçiş yapabilir.

Kampanya Kablonet ve Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablonet Hizmeti ile Analog Kablo Tv Hizmetleri bir arada sunulabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi sona ermeden önce aboneliğini iptal etmek isteyen kişilerden aylık Kablonet tarife indirim ücreti olan 20 TL, var ise alınmamış Kablonet aktivasyon ücreti olan 96 TL tahsil edilecektir. Fakat taahhüt kapsamında müşterilerden tahsili gerçekleşecek olan ücretlerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmamış olan ücretlerin toplamından düşük olursa tahsil müşteri lehine yapılır.

Kampanyanın başladığı tarihten sonra Kablonet ve Analog Kablo TV hizmetini iptal etmiş olan kişiler ve bu kişilerin aynı soy isme sahip olan yakınları aynı adres üzerinden kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt istenmektedir.

Kampanyadan otel ve motel müşterileri yararlanamayacaktır. Bireysel tarife kullanmakta olan müşteriler, resmi kurum ve kuruluşlar kampanyadan yararlanabilecektir.

Kampanyadan aynı adreste Kablonet hizmeti olan aboneler hariç olmak üzere taahhütlü ya da taahhütsüz bir şekilde Analog Kablo TV ya da Kablo TV hizmetini kullanmakta olan kişiler faydalanabilecektir.

29 Kasım 2016 tarihinden sonra Analog Kablo Tv ya da Kablo Tv abonesi olan müşterilerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Hali hazırda Kablo Tv müşteri olan bir kişi aynı adres üzerinden bir başka Kablo Tv aboneliği alamayacaktır.

Kablonet hizmeti ile ilgili herhangi bir kampanyadan yararlanmakta olan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya girişini talep etmiş olan bir kişinin talep ettiği adreste açık Analog Kablo Tv aboneliği olması halinde bu adreste aynı soy ada sahip olan bir başka müşteri adına kampanya girişi yapılamayacaktır.

Kampanya girişinin yapılmasının ardından taahhüt süresinin biteceği güne dek taahhütlü nakil haricinde adres değişikliği yapılamayacaktır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.