Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Hepsi Bir Arada Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Hepsi Bir Arada Kampanyası” kampanyası ile birlikte Kablo TV Temel Paket, Analog Kablo TV, Kabloses Her Yöne 50 dakika, Altın Sinema Paketi ve 50 Mbps’ye kadar 150 GB kotaya sahip olan Kablonet tarifelerine aylık yalnızca 69.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik ne 12 TL değerinde olan numara tahsis ücretini ne de 96 TL değerinde olan Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücretlerini ödemenize gerek olmadan bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. 24 ay taahhüt istenecek olan bu kampanya da ek olarak ödeyeceğiniz tek ücret talep ettiğiniz takdirde yapılacak olan Kabloses aktivasyon ücreti olan 24 TL olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan 1 Mayıs 2017 ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kotalı, akıllı sınırsız ya da sınırsız kablonet tarifelerinden birine, kabloses paket tarifelerine, sinema paketlerine ve kablo TV tarifelerine aynı anda abone olmanız mümkündür. Yine aynı tabloda belirtildiği üzere müşteri tarafından talep edilmesi halinde Kablonet, Kablo TV ve sinema paket tarifelerinden birisine başvuruda bulunmanız mümkündür.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında Kablo TV Üst Paket’e aylık yalnızca 5.99 TL ödeyerek abone olmanız mümkündür. Müşterilerin tarife değiştirmeleri halinde kampanya sayfasında yer alan fiyatlar belirleyici olacaktır. Kabloses Her Yöne 50 dakika, altın sinema paketi, kablo TV Temel Paket, 50 Mbps’ye kadar 150 GB kotaya sahip olan internet tarifeleri haricinde bir tarifeye yapılacak olan değişim işlemleri sırasında ortaya çıkacak olan fiyat farklılıkları müşteriye yansıtılacaktır. Bu sayfada yer alan tarifeler haricinde bir tarifeye geçmeniz mümkün değildir.

Müşterilerin abone oldukları televizyon paketi, internet hızı ve konuşma süresi paket tarifelerinden fiyat olarak geriye doğru ve daha düşük bir paket tarifesine geçmeme şartı ile kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifelerden birine geçiş yapabilecektir. Ayrıca taahhüt süresi boyunca ilk abone olunmuş olan Kabloses, Kablo TV ve Kablonet tarifelerine geçiş yapılması mümkündür.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Sinema Paketleri ile Kablo TV hizmetleri,

Kablonet Hizmeti ile Kabloses Hizmeti,

Kablo TV hizmeti ve Kablonet Hizmeti ile Analog Kablo TV hizmetleri bir arada sunulmaktadır.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya kapsamında aboneliğinizi taahhüt süresi sona ermeden evvel iptal ettiğini takdirde aylık Kablonet tarife indirim ücreti olan 47,98 TL’yi, alınmamış olan varsa aylık Kabloses tarife indirim ücretleri olan 4.99 TL’yi, Kablo TV Üst Paket tarife indirim ücreti olan 2.01 TL’yi, Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücreti olan her biri için 96 TL’yi ve tek seferlik olarak alınan Kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL’yi ödemesi gerekecektir. Fakat taahhüt kapsamında müşterilerden tahsil edilecek olan ücretlerin henüz tahakkuk etmemiş olan bölümlerinin toplamı, kampanya kapsamında alınmamış olan ücretlerin toplamından düşük olduğu takdirde tahsil müşteri lehine olacak şekilde yapılır.

Müşteriler diledikleri takdirde Kabloses Her Yöne Paket tarifelerinden diğer tarifelerden ayrı olarak taahhüt cayma bedeli olan aylık 4.99 TL ve kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL’yi karşılayarak çıkabilir.

Kampanya girişi yapıldığı andan itibaren Sinema Paketi, Kablo TV, Kablonet ve Analog Kablo TV hizmetlerini iptal eden müşteriler ile aynı adreste yaşayıp aynı soya da sahip olan yakınları kampanyadan bir daha yararlanamayacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyadan otel ve motel müşterileri faydalanamayacak, yalnızca bireysel tarife kullanılan müşteriler ile resmi kurum ve kuruluşlar yararlanabilecektir.

Hali hazırda Analog Kablo TV olan bir adrese 2. bir abonelik yapılması mümkün değildir.

Kampanya Kablonet, Kablo Tv ve Analog Kablo TV altyapıları ile sınırlıdır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.