Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Hayatı Yakala Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Hayatı Yakala Kampanyası” kampanyası ile birlikte Kablo TV Temel Paket, Kabloses Her Yöne 50 Dakika peketi, 50 Mbps’ye kadar 75 GB kotalı Kablonet tarifesi, Analog Kablo TV paketi ve Vizioon Sinema paketi tarifesine aylık yalnızca 59,99 TL’ye sizlere sunulmaktadır. 24 aylık taahhüt isteyen bu paket ile birlikte Kablo Tv aktivasyon ücreti ve 12 TL olan numara tahsis ücreti alınmayacak olup talep edilmesi halinde 24 TL karşılığında Kabloses aktivasyonu sağlanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kablo TV, Kablonet ve Sinema Paketlerinden birisine başvurarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Akıllı Sınırsız, Kotalı ve Sınırsız Kablonet tarifelerinden birine, sinema paketlerine, Kabloses paketlerine ve Kablo TV tarifelerine aynı anda abone olmanız mümkündür.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında Kablo Tv Üst paketlerine ve Altın Sinema Paketine her birisi için ayrı ayrı aylık 5,99 TL ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.

Tarife değişikliği durumunda fiyat değişiklikleri faturaya yansır.

Kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifelerin haricinde bir başka tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir.

Tv paketi, abone olunulan dakika ve hız tarifeleri fiyat açısından daha düşük bir tarifeye geçilmediği takdirde istenilen tarifeye geçiş yapılmaktadır. Müşteriler taahhüt süresi dahilinde Kablo TV, Kabloses, Vizioon Sine Paketi ve Kablonet tarifeleri arasında geçiş yapabilir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kabloses Hizmeti ve Kablonet Hizmeti, Sineme Paketleri ve Kablo TV hizmeti, Kablo Tv Hizmeti ile Kablo Hizmeti ve Analog Kablo TV hizmeti bir arada kullanılabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanyanın başlangıcından itibaren Sinema, Kablo TV, Analog Kablo TV ve Kablonet paket aboneliklerini iptal eden kişiler ve bu kişilerin aynı soy ada sahip olan yakınları aynı adres üzerinden bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyanın süresi bitmeden önce aboneliklerin iptal edilmesi halinde aylık Kablonet tarife indirim ücreti olarak 40,98 TL, alınmamış var ise Kablo TV üst Paket tarife indirim ücreti olarak 2,01 TL, Altın Sinema Paketi indirim ücreti olarak 1,01 TL, Kabloses tarife indirim ücreti olarak 4,99 TL, Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücreti olarak 96 TL ve Kabloses numara tahsis ücreti olarak 12 TL tahsil edilecektir. Fakat henüz tahsil edilmemiş bedellerin tahakkuk etmemiş kısımlarının toplamı, henüz alınmamış olan ücretlerin toplamından düşük olduğu takdirde tahsil edilecek olan tutarlar müşterinin lehine olacaktır.

24 aylık taahhüt süresi dolmadan önce Kabloses Her yöne paket tarifesini iptal etmek isteyen müşteri Kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL ve taahhüt cayma bedeli olan aylık 4,99 TL’yi ödediği takdirde iptal işlemlerini gerçekleştirebilir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya Kablo TV, Analog Kablo TV ve Kablonet altyapılarına göre sunulan imkânlar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyadan motel ve otel müşterileri yararlanamayacak olup bireysel tarife müşterileri, resmi kurum ve kuruluşlar yararlanabilecektir.

Kampanya girişinin talep edilmesinin ardından aynı adreste açık olan bir başka Analog Kablo TV aboneliğinin var olması halinde aynı soy ada sahip olan bir başka müşteri adına kampanya girişinin yapılması mümkün değildir.

Taahhütlü nakil haricinde kampanya girişinin yapılmasının ardından taahhüt süresi bitene kadar adres değişikliği yapılamamaktadır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.