Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Gerçek Sınırsız Kampanya

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Gerçek Sınırsız Kampanya” kampanyası ile birlikte Analog Kablo TV, Kablo TV Temel Paket, Kabloses Her Yöne 50 dakika paket tarifesi ve 10 Mbps’ye Kadar Sınırsız Kablonet tarifelerine aylık 66,99 TL karşılığında; aynı özelliklere sahip olan paketler ile birlikte 25 Mbps’ye Kadar Sınırsız Kablonet tarifelerine aylık 99,99 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında numara tahsis ücreti olan 12 TL ve Kablo TV aktivasyon ücreti alınmayacak olup, müşteriler tarafından talep edilmesi halinde Kabloses aktivasyonu olan 24 TL alınacaktır. Kampanya 24 aylık taahhüt istemektedir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kampanya kapsamında sunulan tarifelerden birine başvuruda bulunması yeterli olacaktır. Dilediğiniz takdirde, Kablo TV paketine ve Kabloses paket tarifelerine aynı anda başvuru yapabilir ve aynı anda yararlanabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Tarife değişiminin yapılması halinde Kabloses Her yöne 50 dakika, Kablo TV Temel Paket ve sınırsız tarifleri haricinde bir başka tarifeye geçilmesi halinde ödenecek fiyatlarda bir değişiklik ortaya çıkar.

Müşteriler fiyat dakika ve TV paketlerinden fiyat olarak daha geriye yönelik olan bir pakete 24 aylık taahhüt süresi dahilinde geçebilecektir. Bu süre dilimi dahilinde Vizioon Sinema Paketine ve Kablo TV Temel Paketine geçiş yapamayacak, Kabloses, Kablo Tv ve Kablonet tarifeleri arasında geçiş yapabilecektir. Bu talimatlara uyulması halinde tarife ilgili pakette yer alan tarifler arasında oluşacak olan farklara göre hesap farklılıkları oluşacaktır. Yazının sonunda yer alan linke bulunan tarifelerin haricinde bir başka tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablo TV Hizmeti ile Kablonet Hizmeti Analog Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Kablonet Hizmeti ile Kabloses Hizmeti bir arada sunulabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal edecek olan kişilerden aylık olarak Kablonet tarife indirim bedeli olarak 10 Mbps’ye kadar sınırsız tarife için 40,99 TL, 25 Mbps’ye kadar sınırsız tarife için 167,99 TL ve Kablo TV Üst Paket tarife indirim ücreti 2,01 TL, Kabloses tarife indirim ücreti 4,99 TL, Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücreti 96 TL ve Kabloses numara tahsis ücreti 12 TL alınır. Fakat tahsili gerçekleştirilecek olan bedellerin toplamının, tahakkuk etmediği takdirde henüz alınmamış olan ücretlerden az olması halinde tahsil müşterinin lehine olur.

Kampanya kapsamında sunulan tarifelerden birini ya da tamamını iptal eden ve aynı soy ada sahip olan kişilerin aynı adres üzerinden kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt istenmektedir.

Kampanya Kablo TV, Kablonet ve Analog Kablo Tv altyapılarının sunduğu imkânlar ile sınırlı bir durumda bulunmaktadır.

Mevcut Analog Kablo TV müşterisi olan bireyler aynı adrese bir başka Analog Kablo TV aboneliği alarak bir kez daha Analog Kablo TV aboneliği girişi ile kampanyaya dahil olamayacaktır.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.