Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Gençlere Özel Kampanya

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Gençlere Özel Kampanya” kampanyası ile birlikte Kablo TV Temel Paket, Analog Kablo TV, Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi ve 25 Mbps’ye kadar 50 GB kotası olan Kablonet tarifesine 12 ay taahhüt ile birlikte ayda yalnızca 59.99 TL’ye sahip olabilir, 96 TL olan Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücretleri ile 12 TL olan numara tahsis ücretini ödemez ve dilediğiniz takdirde yalnızca 24 TL karşılığında Kabloses aktivasyonunu talep edebilirsiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya sayfasında yer alan Tablo 2’de belirtilen Kabloses, Kablonet ve Kablo Tv tarifelerinden birine başvurabilir, sınırsız, akıllı sınırsız ya da kotalı Kablonet tarifelerinden birisine, Kabloses paket tarifelerine ve Kablo TV tarifelerine aynı anda abone olabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında Kablo TV Üst Pakete geçmek için aylık yalnızca 5.99 TL ödemeniz yeterli olacaktır.

Müşterilerin tarife değiştirmeleri halinde kampanya sayfasında belirtilmiş olan fiyatlar faturalara yansıtılır. 25 Mbps’ye kadar olan 50 GB kotalı Kablonet Tarifesi, Kabloses Her yöne 50 dakika paketi ve Kablo TV Temel Paket tarifeleri haricinde yapılacak olan tarife değişikliklerinden ortaya çıkacak olan farklılıklar da faturaya yansıtılacaktır. Ayrıca kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifeler haricinde bir tarifeye geçmeniz mümkün değildir.

Yapılacak olan tarife değişikliklerinin kullanılmakta olan internet hızı, konuşma süresi ve televizyon paket tarifesinden fiyat olarak daha düşük olmaması gerekmektedir. Bununla birlikte müşteriler diledikleri takdirde ilk abone oldukları Kabloses, Kablonet ve Kablo TV tarifelerine geçiş yapabilirler.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablo Tv ve Kablonet hizmetleri ile Analog Kablo TV hizmeti,

Kabloses Hizmeti ile Kablonet Hizmeti bir arada sunulabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi dolmamışken aboneliğini iptal etmiş olan kişiler aylık Kablonet tarife indirim ücreti olan 7.99 TL, var ise alınmamış olan aylık Kablo Tv Üst Paket tarife indirim ücreti olan 2.01 TL, Kabloses tarife indirim ücreti olan 4.99 TL, Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücreti olan 96 TL ve kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL’yi ödemek ile yükümlüdür. Fakat müşterilerden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş olan kısımlarının toplamı, müşterilerden alınmamış olan ücretlerin toplamından düşük olur ise yapılacak olan tahsil işlemi müşterinin lehine olacaktır.

Kampanya kapsamında Kabloses Her Yöne paket tarifelerinden diğer hizmetlerden ayrı olarak aylık 4.99 TL ola taahhüt cayma bedeli ve tek seferlik 12 TL olan Kabloses numara tahsis ücretini ödeyerek çıkabilmeniz mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

12 ay taahhüt istenen bu kampanya Analog Kablo TV, Kablonet ve Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

 

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.