Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Eğlenceli Kampanya

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Eğlenceli Kampanya” kampanyası ile birlikte 24 ay taahhüt koşulu ile Kablo TV Temel Paket, Analog Kablo TV, Vizioon Sinema Paketi ve 50 Mbps’ye kadar 50 Gb kotası olan Kablonet tarifesine Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücretleri olan 96 TL’yi ödemeden aylık 54.99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Eğlenceli Kampanya 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında yazının sonunda yer alan linke tıklayarak ulaşabileceğini Tablo 2’de belirtilmiş olan Akıllı sınırsız, sınırsız ya da kotalı Kablonet, Sinema Paketi ve Kablo Tv tarifelerinden birine başvuruda bulunabilir ve bu paket tarifelerine aynı anda sahip olabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında Altın Sinema Paketi’ne ya da Kablo TV Üst Paket’e geçiş yapmak isteyen müşteriler her biri için aylık 5.99 TL ödemelidir.

Tarife değişikliği yalnızca kampanya sayfasında yer alan tarifeler arasında yapılabilmekte olup, Kablo Tv Temel Paket, Vizioon Sinema Paketi ve 50 Mbps’ye kadar 50 GB kotalı olan İnternet paketi tarifeleri haricinde yapılacak olan tarife değişimlerinden ortaya çıkacak olan farkların hesaplanması ile birlikte bu tutar müşteri faturalarına yansıtılır.

Kampanya kapsamında yalnızca fiyat olarak daha düşük lan televizyon paketi, internet hızı ya da konuşma süresi paket tarifelerine geçiş yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Müşteriler taahhüt süresi halinde ilk abone oldukları Kablo TV, Kablo TV Paket ve Kablonet tarifelerinde geçiş yapabilir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Sinema Paketleri ile Kablo TV Hizmeti,

Kablo TV hizmeti ve Kablonet hizmeti ile Analog Kablo TV hizmeti bir arada sunulmaktadır.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya taahhüt süresi dolmadan önce aboneliğini iptal edecek lan kişilerin aylık Kablonet tarife indirim ücreti olan 35.98 TL ile birlikte alınmamış aylık bir ücret var ise altın sinema paketi ücreti olan 1.01 TL’yi, Kablo TV üst Paket tarife indirim ücreti olan 2.01 TL’yi ve tek seferlik alınan Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücretleri olan 96 TL’yi ödemelidir. Bu noktada tek istisna kampanya kapsamında alınmamış olan ücretlerin, taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan ücretlerin henüz zamanı gelmemiş olan kısmının toplamında fazla olması halinde yapılacak olan tahsil işleminin müşteri lehine yönelik olarak yapılacak olmasıdır.

Kampanyaya dahil olunduktan sonra Kablo TV, Analog Kablo Tv, Sinmea Paketi ya da Kablonet hizmetlerini iptal etmiş olan kişiler ve bu kişiler ile aynı soy adı taşımakta olan kişiler aynı adres üzerinden bu kampanyadan bir kez daha yararlanamayacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt istenmektedir.

Kampanya Analog Kablo TV, Kablonet ve Kablo TV altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

 

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.