Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten Cay Da Gel Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten Cay Da Gel Kampanyası” kampanyası ile birlikte 50 Mbps’ye kadar 50 GB kotaya sahip olan Kablonet tarifesi, Kablo TV Temel Paket tarifesi ve Analog Kablo TV tarifesine aylık 56,99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında yeni müşterilere damga vergisi dahil olmak üzere ilk üç ay faturadan çıkılması mümkün değildir. Kablo TV ve Kablonet aktivasyon ücretleri alınmayan olan bu kampanya da istenilen taahhüt 27 ay olarak belirtilmiştir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya kapsamında abone olmak için 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihlerini kullanmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yazımızın sonunda yer alan linkten ulaşabileceğiniz kampanya sayfasında yer alan Tablo 2’de belirtilmiş olan kotalı, sınırsız ve akıllı sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine ve Kablo TV Temel Paket tarifesine aynı anda abone olmanız mümkündür. Kampanyadan yalnızca son bir sene içinde Kablonet hizmeti kullanmamış olan müşteriler hali hazırda kullanmakta oldukları internet servis sağlayıcısını iptal ettiklerini göstermekte olan belge ile yararlanabilecektir. Mütşerilerin talep etmesi halinde Kablonet ve Kablo TV başvuruları yapılabilmektedir.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Kampanya kapsamında Teledünya Üst Paket’ine aylık yalnızca 5,99 TL fark ödeyerek abone olabilirsiniz.

Müşterilerin tarife değiştirmesi halinde kampanya sayfasında yer alan fiyatlar müşterilere yansıtılır. Kablo TV temel Paket ve 50 Mbps’ye kadar olan 50 GB kotalı pake haricindeki tarifelerde yapılacak olan tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanması sırasında dikkate alınır. Kampanya sayfasında belirtilmiş olan tarifeler haricinde tarife değişimi yapılması mümkün değildir.

Kampanya kapsamında ücret ödenmeyecek olan ilk üç fatura döneminin biteceği güne dek Kablonet ve Kablonet tarifelerinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir.

Abone olunmuş olan TV ve hız tarifelerinde daha düşük bir fiyata sahip olan tarifeye geçilmemesi şartı ile birimler arası tarifeler arası değişiklik mümkün olup, taahhüt dönemi dahilinde Kablo TV ve Kablonet tarifelerinde değişiklik yapılabilmektedir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablo Tv ve Kablonet Hizmeti ile Analog Kablo TV hizmetleri bir arada sunulabilmektedir.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi bitmeden önce aboneliğini iptal etmek isteyen kişiler aylık Kablonet tarife ücreti olarak 20,99 TL ödeyecektir. Bununla birlikte henüz alınmamış bir ücret var ise, Kablo TV Üst Paketi tarife indirim ücreti olarak 2,01 TL, ilk üç aylık ücretsiz kullanıma ait olan Kablo TV ve Kablonet tarife ücreti olarak 77,98 TL, Kablonet ve Kablo TV aktivasyon ücreti olarak 96 TL ve cihaz kiralama ücreti olarak 3 TL tahsil edilir.

Kampanyanın başladığı tarihten itibaren Kablo Tv, Kablonet ve Analog Kablo TV hizmetini iptal etmiş olan müşteriler ve aynı soy isme sahip olan yakınları aynı adres üzerinden bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyanın uygulanacağı adreste bir başak Analog Kablo TV aboneliği bulunuyorsa aynı soy isme sahip olan bir başka müşterinin kampanya girişi yapılamayacaktır.

Kampanyadan yararlanılmaya başlanılmasının ardından taahhütlü nakil haricinde taahhüt süresi bitene dek adres değişikliğine müsaade edilmeyecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya Kablo TV, Analog Kablo Tv ve Kablonet altyapı imkânları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Hali hazırda Analog Kablo TV müşterisi olan bir kişi aynı adrese ikinci bir abonelik isteyerek kampanya girişi yapamaz.

Kablonet ve Kablo TV hizmeti ile ilgili olarak herhangi bir kampanyadan yararlanan müşterilerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.