Kampanya Bulucu

Türksat Kablonet’ten 100’ünüzü Güldüren Kampanya

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Türksat Kablonet’ten 100’ünüzü Güldüren Kampanya” kampanyası ile birlikte müşteriler 100 Mbps’ye kadar 100 GB Adil Kullanım Kotalı Kablonet tarifesinden, Analog Kablo TV ve Kablo TV Üst Paket ile Kabloses Her Yöne 50 dakika paketinden ve Altın Sinem Paketinden aylık yalnızca 79.99 TL’ye yararlanabilecektir. Kablonet, Kablo TV’nin aktivasyon ücretlerini almayacak olsa da Kabloses için aktivasyon talep edildiği takdirde yalnızca 24 TL karşılığında bu fırsattan da yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt istenmektedir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 1 Mayıs ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin geçerli olan tarifelerden birine başvuruda bulunması gerekmektedir. Dilediğiniz takdirde, Kablo TV paketine, altın sinema paketine ve Kabloses paket tarifesine aynı anda başvurabilirsiniz.

Paketler Arası Değişiklik Yapılabilir Mi?

Müşteriler fiyat ve dakika paketlerinden fiyat olarak daha geriye yönelik olan bir pakete 24 aylık taahhüt süresi dahilinde geçebilecektir. Bu süre dilimi dahilinde Vizioon Sinema Paketine ve Kablo TV Temel Paketine geçiş yapamayacak, Kabloses, Kablo Tv ve Kablonet tarifeleri arasında geçiş yapabilecektir. Bu talimatlara uyulması halinde tarife ilgili pakette yer alan tarifler arasında oluşacak olan farklara göre hesap farklılıkları oluşacaktır. Yazının sonunda yer alan linke bulunan tarifelerin haricinde bir başka tarifeye geçiş yapılması mümkün değildir.

Kampanyaya bir başka operatörden giriş yapılabilmesi için ilk olarak diğer operatörde olan numaranın Türksat’a taşınması gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Sunulan Cihazlar

Docsis 3.0 Modem, peşin fiyatına 240 TL, 12 aylık vade ile 20 TL, 24 aylık vade ile 10 TL olacaktır. Ayrıca kiralama için aylık 6 TL, ekstra indirimli kiralama için ise aylık 2 TL ödemeniz gerekir.

HD kutu Modem, peşin fiyatına 144 TL, 12 aylık vade ile 12 TL, 24 aylık vade ile 6 TL olacaktır. Ayrıca kiralama için aylık 3 TL, ekstra indirimli kiralama için ise aylık 1 TL ödemeniz gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt istenmektedir.

Kampanya Kablonet, Kablo TV, Analog Kablo Tv altyapılarının sunduğu imkânlar ile sınırlı bir durumda bulunmaktadır.

Hali hazırda Analog Kablo TV müşterisi olan kişiler aynı adrese yeni bir Analog Kablo TV aboneliği alarak 2. Analog Kablo TV aboneliği girişi ile kampanyaya dahil olamayacaktır.

Kampanya Süresi Dolmadan Abonelik İptali Durumunda Ne Olur?

Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal edecek olan kişilerden aylık olarak Kablonet tarife indirim bedeli olarak 65,98 TL, Kabloses tarife indirim ücreti olarak 4,99 TL, Kablonet aktivasyon ve Kablo TV aktivasyon ücreti olan 96 TL ve Kabloses numara tahsis ücreti olarak 12 TL alınır. Fakat tahsili gerçekleştirilecek olan bedellerin toplamının, tahakkuk etmediği takdirde henüz alınmamış olan ücretlerden az olması halinde tahsil müşterinin lehine olur.

Kabloses Her Yöne paket tarifleri diğer hizmetlerden ayrı olarak taahhüt cayma bedeli olan aylık 4.99 TL ödenmesi halinde iptal edilebilir ve var ise Kabloses numara tahsis ücreti olan 12 TL faturaya yansıtılır.

Kampanya kapsamında sunulan tarifelerden birini ya da tamamını iptal eden ve aynı soy ada sahip olan kişilerin aynı adres üzerinden kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Birlikte Sunulabilen Hizmetler

Kablonet ve Kablo TV hizmetleri Analog Kablo TV Hizmeti ile birlikte, Sinme TV hizmeti, Kablo TV hizmeti ile birlikte, Kabloses Hizmeti, Kablo Tv Hizmeti ile birlikte, Kablonet Hizmeti, Kabloses Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

Kampanya İletişim Adresleri

Kampanya kapsamında abonelik için 0850 888 0 126 telefon numarasını kullanabilir ve aşağıda yer alan linke tıklayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağınız kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Kampanya Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.