Kampanya Bulucu

Türksat kablo’dan Tek Sözünüze İndirim Kampanyası

Eğer eviniz için yeni bir internet paketi almayı düşünüyorsanız ve hala nereden alacağınıza karar veremediyseniz, Türksat Kablo’nun yeni kampanyasını bir incelemelisiniz. Şimdi Türksat Kablo kampanyaları ile vereceğiniz taahhüt için %20’ye kadar indirim yapılacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Yeni başlayan bu Uydunet kampanyaları ile 12 ay ya da 24 aylık taahhüt ile internet tarifesi almak için söz verip, sözünüzü tuttuğunuzda 12 aylık taahhüt için %10, 24 aylık taahhüt için ise %20 oranında indirimli olarak seçtiğiniz tarifeyi alabiliyorsunuz.

Bu İnternet Kampanyalarından Kimler Faydalanabilir?

Kampanya hem yeni, hem de mevcut bireysel abonelerin katılımına açıktır. Otel ve motel dışında ki resmi kurum ve kuruluşlar da bu internet kampanyasından yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için internet paketini almadan önce söz vermiş olmanız ve bu sözün doğrultusunda bir paket almanız gerekir.

Bu kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihler arasında seçeceği tarife ve taahhüt ile ilgili söz verip daha sonra bu sözü tutarak o tarifeye geçmeniz gerekir.

Bu Kampanyaya Hangi İnternet Tarifeleri Dahildir?

Bu internet kampanyalarına limitsiz bütün internet tarifeleri dahildir. İstediğinizi seçerek bu kampanyadan indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Vermiş olduğunuz taahhüt süresiboyunca da sabit fiyat garantisi almış olursunuz.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Vermiş olduğunuz taahhüt süresi dolmadan kampanya tarifesinden çıkarsanız, çıktığınız tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı ve kampanya kapsamında yararlandığınız ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılır. BTK kararına göre eğer kalan ayların aylık taksitlerinin toplamı bu bedelden daha küçük ise, sadece kalan ayların taksitlerini de ödeyerek kampanyadan çıkabilirsiniz. Bunun dışında başka hiçbir cezai bedel yansıtılamayacaktır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özge Alaca dedi ki:

    Abonelik için başvuru yaptım aynı gün kuruluma geldiler ve hızlı bir şekilde internet kullanıyorum. teşekkürler