Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Sabahlar Olmasın Kampanyası

İnternet kullanıcıları arasında ki çok ciddi bir kesim, interneti en fazla geceleri kullanıyor. Bu nedenle Türksat Kablo bir servis uygulamaya koymuştu; Uyku Yok Servisi. Bu servis ile saat 00:00 ile sabah 09:00 arası internetiniz ne limitten, ne de adil kullanım kotasından etkilenir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türksat Kablo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler Uyku Yok Servisinden 9,90 TL yerine 12 ay taahhütle 7,90 TL, 24 ay taahhütle de 5,90 TL olarak yararlanabilecektir.  Üstelik bu servisin aktif olduğu saatlerde kullandığınız internet ne kotanızdan, ne de adil kullanım hakkınızdan etkilenecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Uydunet kampanyalarından hem yeni müşteriler hem de mevcut müşteriler yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 12 ay ya da 24 ay için taahhüt vermek. Ayrıca kampanya sadece bireysel kullanıcılar için değil, otel ve motel dışında ki resmi kurum ve kuruluşların da katılımına açıktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler www.turksatkablo.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Satın Al” butonuna tıklayarak, ya da herhangi bir Türksat Kablo başvuru noktasına başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu internet kampanyaları 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Evet kampanyadan faydalanabilmek için 12 ya da 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir. Taahhüt süresi dolmadan aboneliğinizi iptal eder, ya da daha düşük bir pakete geçiş yaparsanız taahhüt bozulmuş sayılır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.