Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Maksimum Keyif 50 TL

Türksat Kablo’dan evinizin tüm iletişim ihtiyacını karşılayacak bir kampanya başladı. Türksat Kablo kampanyaları ile şimdi hem limitsiz internet, hem Teledünya Paketi, hem Vizioon Sinema Paketi, hem de Ekosınırsız Uydunet tarifesini ayda sadece 50 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile 25 Mbps hıza kadar çıkan ve 75 GB adil kullanım kotası olan internet, Teledünya üst Paket tarifesinde olan Kablo TV ve içerisinde Vizioon Sinema Paketi, aynı zamanda Eko Sınırsız Uydunet tarifesi ile ayda sadece 50 TL ile hepsine abonelik yapabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile aktivasyon ücreti de alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan hem yeni müşteriler, hem de mevcut aboneler yararlanabilir. Otel ve motel işletmeleri dışında ki tüm bireysel ve resmi kurum ile kuruluşlarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında başvuru yapılmalı ve 24 aylık taahhüt verilmelidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli olacak?

15 Temmuz tarihinde başlayan bu Uydunet kampanyaları 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler bu tarihler arasında başvuru yapmalı ve 24 aylık taahhüt vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya ile Verilen Hakları Değiştirebiliyor Muyum?

Eğer isterseniz kampanya özelliklerini ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz. Fakat bu fiyatta da değişiklik göstermesine neden olacaktır. Örneğin internet paketinin adil kullanım kotasını 150 GB’a yükseltmeyi isterseniz, aylık ödeyeceğiniz tutar 60 TL olacaktır.

Süresi Bitmeden Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya için verilen taahhüt süresinden önce bozulur ise o tarihe kadar yapılan indirimlerin ve ücretsiz olarak sunulan hizmetlerin tamamı son faturaya yansıtılır. Eğer kalan ayların taksiti daha düşük olursa kalan ayların taksitlerini de ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.