Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Limitsiz İnternet ve Her Yöne 100 Dakika 20,99 TL

Hem internet için, hem de telefon için ayrı faturalar ödüyorsanız, üstelik bir de yüksek faturalar ödüyorsanız, bu kampanya sizin için ilgi uyandırıcı olabilir. Çünkü şimdi Türksat Kablo kampanyaları ile hem internetinizi, hem de ev telefonunuzu çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Uydunet kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler limitsiz fiber interneti ve her yöne 100 dakikayı ayda sadece 20,99 TL’ye alabiliyor. Üstelik bu kampanya ile 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi de alarak gönül rahatlığı ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Türksat Kablo ile ilgili herhangi bir telefon aboneliğiniz ya da Uydunet internet aboneliğiniz yok ise bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Eğer sadece Kablo TV aboneliğiniz var ise, bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek yoktur. Herhangi bir Türksat Kablo, Uydunet başvuru noktasına başvurarak, ya da www.turksatkablo.com.tr adresine girip, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Satın Al” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Mart tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvurularını yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Kampanyadan faydalanabilmek için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Eğer taahhüt süresi dolmadan aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz, taahhüt bozulur ve o güne kadar yararlandığınız indirimler son faturanıza yansır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.