Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Limitsiz İnternet 34 TL

Hem Kablolu TV, hem internet, hem de Telefon ihtiyacınızı karşılamaya yönelik hizmetler sunan Türksat Kablo, şimdi yaptığı kampanyalarla kullanıcılarına oldukça fazla imkan sunuyor. Bu Türksat Kablo kampanyaları ile Limitsiz interneti 34 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Uydunet kampanyaları ile kampanya tarihlerinde başvuran müşteriler 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 50 GB adil kullanım kotasına sahip olan limitsiz interneti ayda sadece 34 TL’ye alabilirsiniz. Eğer isterseniz Kablo TV tarifesi ile birlikte 43,90 TL’ye de alabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni müşterilerin, hem de mevcut müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Sadece bireysel müşteriler değil, aynı zamanda resmi kurum ve kuruluşlar da aynı kampanyadan yararlanabilir. Sadece otel ve motel kurumları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu internet kampanyalarına başvuruyu Türksat Kablo satış ofislerinden yapmanız gerekmektedir. 12 aylık taahhüt karşılığında alacağınız bu kampanya için evraklara ıslak imzanız gerekmektedir. Eğer isterseniz başvuruyu www.turksatkablo.com.tr adresinden de yapabilme şansınız bulunur. Evraklar kurulum için gelen görevliler tarafından size imzalatılabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Kapsamında Modem Verilecek Mi?

Kampanya kurgusu gereği müşterilere herhangi bir modem verilmeyecektir. Fakat Türksat Kablo güvencesi ile modem satın almak isteyen müşteriler peşin olarak 144 TL’ye 12 ay taksitle ayda 12 TL’ye, 18 ay taksitle ayda 8 TL’ yada 24 ay taksitle ayda 6 TL’ye modem alabilme şansınız bulunur.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.