Kampanya Bulucu

Türksat kablo’dan İlk 3 Faturanız Hediye

Türksat Kablo, şimdi iletişime dair bütün ihtiyaçlarınızı olabilecek en uygun fiyata karşılıyor. Şimdi Teledünya üst, paketi, sinema paketini ve limitsiz internet paketini ayda sadece 70 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay da fatura ödemezsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türksat Kablo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 70 TL ödeyerek 25 Mbps hıza kadar çıkabilen, 150 GB adil kullanım kotası olan limitsiz interneti, Teledünya Üst Paketi, Kablolu TV ve Altın Sinema paketini alabilirler. 27 ay fiyatların değişmeyeceği garantisi ile birlikte ilk 3 ay da hiç fatura ödemezsiniz, ilk 3 fatura size hediye edilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Uydunet kampanyalarından isteyen her müşteri yararlanabilir. Kampanya hem mevcut müşterilerin, hem de yeni müşterilerin katılımına açıktır. Üstelik sadece bireysel müşteriler için değil, otel ve motel dışında ki resmi kurum ve kuruluşlar da bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için www.türksatkablo.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “SATIN AL” butonuna tıklayıp, adımları izleyerek, ya da herhangi bir Türksat Kablo yetkili ofislere başvuru yaparak katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında 27 aylık bir taahhüt de vermeniz gerekecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmış olmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılacak olan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya için vermiş olduğunuz taahhüt süresinden daha önce kampanyadan çıkarsanız, o tarihe kadar almış olduğunuz indirim ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların toplam ödemesi bu bedelden daha düşük ise sadece kalan ayları ödeyerek de kampanyadan çıkabilirsiniz.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Türksat dedi ki:

    Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgiyi 0850 888 0126 numaralı Türksat Abone Çağrı Merkezinden ücretsiz edinebilirsiniz.