Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan İlk 3 Ay Tüm Faturalarınız Hediye

Türksat Kablo, iletişim alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Şimdi Türksat Kablo kampanyaları ile internet, TV ve telefon faturalarını tek faturada ödeyebilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay faturalarınız size hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Kablo TV kampanyaları ile alacağınız Teledünya üst paketi, 25 Mbps hıza kadar çıkabilen 150 GB adil kullanım kotası olan sınırsız internet paketi ve Altın sinema paketi aylık sadece 70 TL olacak. 27 ay boyunca sabit fiyat garantisi verilen bu kampanyada ilk 3 ay faturanız da size hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

İlk 3 ay boyunca size hediye edilecek fatura hizmetinden sadece yeni abone olan müşteriler yararlanabilir. Mevcut aboneler hediye fatura kampanyasından yararlanamayacaktır. Fakat toplam fatura bedeli 70 TL olan bu paketten tüm bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan otel ve motel dışında ki resmi kuruluşlar da yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?                           

Bu Uydunet kampanyalarından yararlanmak için belirlenen kampanya tarihleri arasında Türksat kablo’ya bağlı tüm iletişim internet sitelerinde ki bu kampanyanın ilan edildiği sayfalarda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, ya da herhangi bir yetkili başvuru noktasından başvuru yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmalı ve taahhüdü vermelidir. Bu tarihler dışında yapılan başvurular bu kampanyadan faydalanamaz.

Bu Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Evet, kampanyadan yararlanmak için 27 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Vermiş olduğunuz taahhüt boyunca daha düşük bir pakete geçmeniz, hattınızın iptal edilmesi ya da aboneliğinizi bitirmeniz durumunda taahhüt bozulmuş sayılır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.