Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Her Eve Bedava İnternet Kampanyası

Türksat Kablo, internetin girmediği ev kalmasın diye internet kampanyalarının dışında bir sorumluluk üstlendi. Şimdi, hiç internet kullanmadıysanız 24 ay boyunca internetiniz Türksat Kablo’dan tamamen ücretsiz olarak karşılanacak.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Uydunet kampanyaları ile 5 Mbps hıza kadar olan ve 5 GB kotaya sahip internet paketi tamamen ücretsiz sunulacaktır. Bunun yanı sıra Kablo TV tarifesine de üye olacak olan aboneler ayda sadece 5,95 TL’ye iki hizmetten aynı anda faydalanabilecek. Üstelik kampanya için herhangi bir taahhüt vs. vermeniz de gerekmiyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan sadece şuana kadar aktif hizmeti bulunmayan yeni müşteriler ve Kablo TV bireysel tarife de olan müşteriler faydalanabilecek. Bu müşteriler dışında ki kesim bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Müşteriler bu kampanya ile hem Kablo TV tarifesi abonesi, hem de 5 GB kotalı internet paketi tarifesi abonesi olacaklardır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya sadece 1 ay için başvurulara açık olacak. 30 Haziran 2015 tarihinde son başvurular alınacak. Bu tarihler dışında bu kampanyaya katılmak mümkün değildir. Ayrıca kampanya sadece 25.000 başvuru ile sınırlandırılmıştır. Kampanya süresi dolmadan abone sayısı dolarsa kampanya otomatik olarak sona erecektir.

Bu Kampanyada Başka Bir Şey Öder Miyim?

Bu kampanyaya dahil olduğunuzda bir kereye mahsus aktivasyon ve kurulum ücreti alınacaktır. Normalde 35 TL olan aktivasyon ücreti kampanya ile 24 TL olarak indirilir. Bunu dilerseniz peşin, dilerseniz ayda 1 TL olarak 24 ayda ödeyebilirsiniz. Kurulum ücreti de peşin 43 TL iken, dilerseniz ayda 2 TL olarak 24 ayda 48 TL ödeyebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir ekstra ödeme olmayacaktır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.