Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Faiz Affı Kampanyası

Bu zamanda hemen herkesin bir takım iletişim kuruluşlarına geçmiş dönemli borçları var. Üstellik bu borçlar faiz oranları ile birlikte altından kalkılmaz oluyor. Eğer borcunuz Türksat Kablo ailesine ise, kaçırmamanız gereken bir faiz affı kampanyası yakaladınız demektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türksat Kablo kampanyaları bu defa kendinse borcu olan abonelerin ödemesini kolaylaştıracak oldukça cazip bir uygulama başlattı. Kampanya tarihleri arasında geçmiş dönem borcunuzu ödemeniz durumunda faiz bedelleri ve gecikme bedellerinin tamamı siliniyor. Sadece ana bor olan bedeli ödeyebiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyandan borcu 31 Aralık 2008 tarihinden önce olan ya da borcu avukata aktarılmış olan veya icra takibi başlamış olan abonelerin hepsi yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında ödeme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen borçlular bu tarihler arasında ödeme işleminin tamamını gerçekleştirmelidir. Eğer hepsini bir kerede ödeyemezseniz icra takip masraflarını yapılandırarak 9 taksite kadar böldürebilirsiniz.

Kampanya İçin Ödemeyi Nereden Yapmama Gerekir?

Kampanyadan yararlanmak ve borcu ödemek istiyorsanız kampanya tarihi bitmeden İl Müdürlüğü Ofislerinden, Bayilerden ya da İcra takibini başlatmış olan avukatlardan ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme öncesinde kampanyadan yararlanmak istediğinizi de aynı şekilde belirtmelisiniz.

Ödeme İşleminde Kampanya Tarihini Kaçırırsam Ne olacak?

Kampanya tarihleri arasında borcun tamamını ödeyememiş ve kampanya tarihi dolmuş olursa, kampanyadan hiç yararlanmamışsınız gibi faiz ve gecikme bedelleri yeniden hesaplanarak borçlandırılırsınız. Bu nedenle ödeme işlemi için kampanya tarihleri arasında mutlaka ödeme işlemini tamamlamanız gerekir. Kampanya tarihi bittikten sonra 7 iş günü kalan borçları kapatmak için ek süre verilir.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.