Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan E-Faturaya Geçenlere Avantajlar

Tüm firmaların yapmış olduğu e-fatura kampanyaları her açıdan oldukça uygun oluyor. Çevre için kağıt kullanımını kısıtlarken, firmalar için maliyetleri düşürüyor ve müşteriler için de faturanın ulaşıp, ulaşmama derdini ortadan kaldırıyor. Bu nedenle her firma müşterilerini e-faturaya geçirecek kampanyalar düzenliyor. Buna bir yenisi de Türksat Kablo’dan geldi.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türksat Kablo kampanyaları ile e-faturaya geçmiş olduğunuzda, doğanın korunmasına bulunacağınız katkının yanı sıra Teledünya Üst Paketi’nin yada Vizioon Sinema Paketini bir ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Ya da Uydunet Kampanyaları ile internet kullanıyorsanız 25 GB’lık adil kullanım kotasına sahip olabilir ya da 1 aylık Uyku Yok Paketini kullanabilirsiniz. Eğer hem Uydunet, hem de Teledünya kampanyalarından faydalanıyorsanız, her iki avantajı birden kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya Türksat Kablo hizmetlerinden yararlanan tüm müşterin katılımına açıktır. Hem internet hem de TV kampanyalarından birinden yararlanan, ya da her ikisinden birden yararlanan hem yeni, hem de mevcut müşteriler bu kampanyadan katılabilir. Kampanya için tarih dışında herhangi bir sınırlama yoktur. Bu nedenle isteyen herkes bu kampanyaya katılabilir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Ocak tarihinde başlayan bu e-fatura kampanyası 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya hem bireysel, hem de kurumsal müşterilerin katılımına açık olarak kurgulanmıştır. Sadece otel ve motel kurumları bu kampanyadan faydalanamazlar. Geriye kalan tüm aboneler kampanyaya katılabilir.

Zaten E-Fatura Kullanıyorum, Bu Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Bu kampanyadan sadece belirlenen kampanya tarihleri arasında e-fatura talimatı verenler yararlanabilecek. Zaten e-fatura kullanan ama kampanyadan yararlanmak için iptal edip, yeniden verenler de bu kampanyadan faydalanamazlar. İlk defa e-fatura talimatı verenler bu kampanyadan yararlanabilir.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.