Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan E-Fatura Kampanyası ile 1 AY Ücretsiz Paketler

Türksat Kablo kampanyaları, oldukça duyarlı bir kampanya başlattı. E-fatura kampanyaları ile, abonelerine 1 ay boyunca yararlanabileceği paket ve hizmetler sunuyor. Siz de sadece faturanızı mail’inize alarak bu ücretsiz paket ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kampanya herhangi bir taahhüt ya da sözü gerektirmeyen bir kampanyadır. Bu kampanya ile sadece faturanızın biçimi değişecektir. Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecektir. Bu kampanya ile eğer Teledünya abonesi iseniz, e-faturaya geçmiş olduğunuzda Altın Sinema Paketi ya da Teledünya Üst Paket 1 ay boyunca tamamen ücretsiz olacak. Eğer Uydunet abonesi iseniz, e-faturaya geçmiş olduğunuzda 24 saatlik Nitro hizmeti ya da 1 aylık Uyku Yok servisi tamamen ücretsiz olacaktır. Eğer her ikisine de aboneliğiniz var ise, iki imkanı birden kullanabilme şansınız bulunuyor. Kampanyadan her kişi ya da kurum, çıkan fatura sayısı kadar yararlanabilir.

Türksat Kablo E-Fatura Kampanyası

Türsat Kablo E-Fatura kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 01.01.2015 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında taahhüt alınmayacaktır.

• Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında müşteriler ayrı ayrı fatura çıkan her bir hizmet numarası için kampanyadan bir defa faydalanabilirler.

• Her bir müşterimiz kampanyadan bir sefer ve e-faturaya ilk geçiş taleplerinde faydalanabilirler.

• Her bir müşterimiz dört seçenekten yalnız birini seçebilecektir (Üst Paket / Altın Sinema Paketi / Nitro / Uyku Yok).

• Nitro Hizmeti için Docsis 3.0 modem gereklidir.

• Daha önce e-fatura kampanyasından faydalanmış olan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanamazlar
Verilecek HizmetlerTaahhüt SüresiCihazKTV KurulumUydunet AktivasyonTarifeE-Fatura—-E-Fatura + Teledünya müşterilerimize ilk ay Teledünya Üst Paket veya Altın Sinema Paket ücretsiz.E-Fatura—-E-Fatura + Uydunet müşterilerimize 24 saatlik “Nitro” ya da 1 aylık “Uyku Yok” servisimiz ücretsiz.E-Fatura—-E-Fatura + Teledünya + Uydunet müşterilerimize (ilk ay) Teledünya Üst Paket veya Altın Sinema Paket veya 24 saatlik “Nitro” veya 1 aylık “Uyku Yok” servisimiz ücretsiz.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.