Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan Çifte Fırsat Kampanyası

İletişim hizmetleri konusunda oldukça fazla ilgi gören Türksat Kablo, şimdi yaptığı kampanyalar ile daha cazip iletişim imkanları sunuyor. Şimdi Türksat kablo kampanyaları ile hem limitsiz internetinizi, hem de kablo TV’yi ayda sadece 30 TL ödeyerek kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Uydunet kampanyaları ile ayda sadece 30 TL ödeyerek 25 mbps hıza kadar çıkabilen ve 25 GB adil kullanım kotasına sahip olan limitsiz interneti ve Kablo TV Teledünya Temel Paketi aynı anda alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut bireysel müşterilerin tamamına açıktır. İsteyen müşterilerin hepsi 24 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilir. Hatta otel ve motel dışında ki resmi kurum ve kuruluşlar da bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu Kablo TV kampanyalarına isterseniz www.turksatkablo.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Satın AL” butonuna tıklayarak, ya da Türksat kablo noktalarına başvuru yaparak başvuru yapabilirsiniz. Her iki şekilde de kampanyadan aynı şarlar ile yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu internet kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Vermiş olduğunuz taahhüt süresi dolmadan aboneliğinizi iptal eder, ya da daha düşük bir pakete geçiş yaparsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin tamamı ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların taksit ödemeleri bu bedelden daha az tutar ise sadece kalan taksitlerin tamamını ödeyerek de kampanyadan çıkabilirsiniz.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.