Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan 4 Köşe Kampanyası

Türksat Kablo, şimdi iletişime dair neredeyse tüm htiyaçlarınızı karşılayacak bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile hem internet, hem TV hem de Sinema ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılayabileceksiniz. Üstelik sadece ayda 20,90 TL ödeyerek.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Türksat Kablo kampanyaları ile 5 GB kotaya sahip ve 5 Mbps hıza kadar çıkabilen Uydunet internet tarifesini, Kablo TV üyeliğini Vizioon Sinema Paketini ayda sadece 20,90 TL ödeyerek alabileceksiniz. Üstelik 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Uydunet kampanyalarından isteyen herkes yararlanabilecek. Tüm bireysel müşteriler ve otel ile motel kurumları hariç tüm resmi kurumlar bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanabilmeniz için 24 aylık taahhüt vermeniz de gerekmektedir. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Ağustos 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya için başvuru yapmalı ve 24 aylık taahhüdü vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya için Ne Öderim?

Kampanya kapsamında size sunulan Teledünya internet tarifesi 2,50 TL’dir. Kablo TV ile birlikte Teledünya Temel Paket ise ayda 12,50 TL’dir. Vizioon Sinema paketi de ayda sadece 5,90 TL olarak size sunulur. Eğer dilerseniz aylık 3 TL fazla ödeyerek Teledünya Temel paket yerine Teledünya Üst Pakete geçiş yapabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Sürpriz Bir Ödeme ile Karşılaşır Mıyım?

Kampanya kapsamında tarifeleriniz için verdiğiniz taahhüt süresi boyunca sabit ücret garantisi tutulur. Fakat ilk aya özgü olarak 43 TL kablo TV kurulum ücreti, 35 TL Uydunet aktivasyonu ve 35 TL de Teledünya Aktivasyon ücreti alınacaktır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.