Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’dan 12 Ay Sözünüze Yüzde 1, 24 Ay Sözünüze Yüzde 20 İndirim

Internet kampanyaları arasında oldukça fazla ilgi gösterilen kampanya türü de Türksat Kablo kampanyaları. Bu kampanyalar ile şimdi 12 ay boyunca tarifede kalma sözü verdiğinizde %10, 24 ay boyunca kalma sözü verdiğinizde de %20 indirim imkanında faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi İnternet Paketlerinde Geçerlidir?

Bu kampanya ile tüm Türksat Kablo internet paketlerinden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Önemli olan aldığınız ya da bulunduğunuz pakette 12 ya da 24 aylık bir taahhüt vermiş olmanızdır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

20 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapılan başvurular kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bu tarihler dışında ki başvurular kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanyanın Taahhüdünü Daha Sonra Değiştirebilir Miyim?

Kampanya için gerekli taahhüdü vermiş olduğunuzda bir daha değiştirebilme şansınız bulunmuyor. Kampanya gereği sadece ilk vermiş olduğunuz taahhüt geçeri olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya hem bireysel kullanıcılar için hem de işyeri ve kurumsal kullanıcılar için geçerli olacaktır. Sadece Otel e Motel müşterileri bu kampanyanın tamamen dışında tutulmuştur. Ayrıca bu kampanyadan hem yeni, hem de mevcut aboneler faydalanabilir.

Bu Kampanya Hangi İnternet Paketlerinde Geçerlidir?

Kampanya kapsamından faydalanmak için belirli bir internet paketlerini seçmek zorunda değilsiniz. Seçmiş olduğunuz istediğiniz internet paketi ile bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Verilen taahhüdün gereği daha düşük bir internet paketine geçiş sağlanamaz.

Kampanya Taahhüdünü Bozarsam Ne Olacak

Aboneliğinizi iptal etmeniz ya da daha düşük bir internet paketine geçmeniz durumunda taahhüt bozulacaktır. Taahhüt bozulduğunda o tarihe kadar yapılan indirimlerin toplamı ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturaya yansıtılacaktır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.