Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’da Her şey Dahil Paket 29 TL

Türksat Kablo’dan hem İnternetinize, hem de TV uydunuza çözüm getirecek bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında hem sınırsız internet, hem Teledünya Temel Paket ayda sadece 29 TL. üstelik ilk ay Altın Sinema paketi ile Üst Paket hediye.

Kampanya 24 aylık bir taahhüt vermeniz durumunda geçerli olacaktır. Kampanyaya başvurmuş olduğunuzda standart olarak alınan 43 TL değerinde ki Kablo TV Kurulum ücreti, 35 TL değerinde ki Uydunet aktivasyon ücreti ve 35 TL değerinde ki Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır. Kampanya kapsamında 10 Mbps’e kadar çıkabilen ve 25 GB dil kullanım kotası olan sınırsız internet aylık 16,5 TL, Teledünya Temel paket ve Kablo TV aylık 12,5 TL olmak üzere toplamda 29 TL olarak faturalandırılacaktır. Bu kampanyaya katılım sadece Türksat çağrı merkezi ve Türksat Kablo internet sitesi üzerinden olabilecek.

Türksat Kablo Herşey Dahil

İlk ay ücretsiz olarak almış olduğunuz Altın Sinema Paketi ve SD Sinema Paketi istemeniz halinde takiben eden 3 ay için indirimli olarak size verilebilecek. Altın sinema paketi 3 ay boyunca aylık 6,90 TL ile SD Sinema Paketi 3 ay boyunca aylık 4,90 TL olarak size indirimli sunulacak. Bu kullanımlarda sizden herhangi bir taahhüt talep edilmeyecek ve dilemeniz durumunda paketlerin kullanımı cezai bedel ödemeksizin bırakabileceksiniz. Türksat Kablo Her Şey Dahil Kampanyası Yıl sonuna kadar devam edecek.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.