Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’da Her Şey Dahil Ayda 39 TL

Türksat Kablo’da tüm internet ve uzantısı ürünleri kullananları sevindirecek bir kampanya geldi. Kampanya ile 25 Mbps’e kadar hıza çıkabilen sınırsız internet ve Teledünya Temel Paket 24 aylık taahhüt ile alınmış olunduğunda ilk yılda ayda 39 TL ile, ikinci yıl ise 49 TL ile alabilme imkanınız bulunuyor.

Alınan internet hızının 25 mbps’e kadar çıkması yanı sıra adil kullanım kotası da 50 GB olarak belirlenmiş. Kampanyadan yararlanabilmeniz için vermiş olduğunuz 24 aylık taahhüt ile Kablolu TV kullanımı, Uydunet aktivasyonu, Teledünya aktivasyonu tamamen ücretsiz olarak size hediye edilecek. Kablosuz modem için aylık 3 TL, HD kutusu için de 3 TL ekstra aylık ücret ödemeniz gerekmektedir. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir. Kampanya bireysel tarifede olan müşteriler için, resmi kurum ve kuruluşlar için geçerlidir. Kampanya fiyatı almış olduğunuz niteliklere göre değişiklik gösterecektir.

Türksat Kablo 39 TL

                Türksat Kablo Her Şey Dahil Kampanyasının tüm detayları:

Kampanya 03.11.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine ve Teledünya tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere verilecektir.

• Taahhüt süresi boyunca; ilk 12 ay 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (20,50 TL), Teledünya Temel Paket ve Kablo TV (12,50 TL) tarifesi 33 TL, ikinci 12 ay 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (30,50 TL), Teledünya Temel Paket ve Kablo TV (12,50 TL) tarifesi 43 TL olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 175 TL bedelli kablosuz modem (daha önce Türksat’tan Docsis 3.0. modem almamak koşuluyla en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden müşterilerimize peşin (peşin 60 TL) veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) Docsis 3.0 kablosuz modem satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında kablosuz modem almak zorunlu değildir.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 210 TL bedelli “HD set top box” kutu (en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden müşterilerimize peşin (peşin 60 TL) veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) “HD set top box” kutu satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında “HD set top box” kutu almak zorunlu değildir.

• Kampanya kapsamında ücretlendirme; ilk 12 ay 33 TL (25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV için), ikinci 12 ay için 43 TL (25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV için) olarak uygulanacaktır.

• Müşteri talep ettiği Teledünya ve Uydunet tarifesinden kampanya başvurusunu yapılabilecektir.

• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız tarifesi dışındaki, Uydunet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır. Müşteriler aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı İlk 12 Ay (TL/Ay) Kampanya Fiyatı Kalan 12 Ay (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 33 43
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 40 50
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 33 43
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 40 50
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 43 53
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 50 60
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 53 63
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 60 70
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 63 73
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 70 80
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 73 83
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 80 90
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 83 93
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 90 100
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 133 143
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 140 150
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 183 193
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 190 200
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 83 93
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 90 100
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 183 193
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 190 200
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 183 193
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 190 200

Tablo 2: Alınabilecek Hizmetler
* Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Uydunet ve/veya Teledünya hizmetine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak 25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanyada verilen indirim oranları bu tarifeden faydalanmak isteyen müşterilerimize de tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak uygulanacaktır. Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

• Abonenin kampanyaya Teledünya Üst Paket ile başvurması durumunda; Teledünya Üst Paket hizmeti, ilk ay kampanyaya katılan tüm abonelere şifresiz sunulması nedeni ile taahhüt cayma bedeli hesabına dahil edilmeyecektir. İlk ay üst paket fiyat farkı faturayayansıtılmayacaktır.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL-alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL-alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

• Mevcut Kablo TV müşterileri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV aboneliğini iptal ettiren müşterinin birinci derece akrabaları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra adres değişikliği 2 fatura dönemi bitine kadar yapılamaz.

• Kampanyadan faydalanabilecek müşterilerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Şekli Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV + Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Kablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) Uydunet Yeni Aboneliği İle + Teledünya tarife değişimi ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya yeni aboneliği + Uydunet tarife değişimi ile Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya + Uydunet Çift tarife değişimi ile Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)

Tablo 3: Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler listesi

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AYŞEGÜL ERTUGAY dedi ki:

    Lütfen aboneyi daha fazla oyalamayın.Geleceğiniz gün için söz verin.Hergün akşam 10 a kadar geleceğiz deyip ciddiyetsiz ,güvenilmeyen kurum pozisyonuna düşmeyin.Aboneyle alay eder gibi eve hapsedip bekletmeyin.