Kampanya Bulucu

Türksat Kablo’da Her Şey Dahil 39 TL’ye İnternet

İnternet çağımızın bir gereksinimi. Evimizin en temel ihtiyaçlarından biri. İnternet konusunda oldukça uygun koşullar sunan Türksat Kablo Kampanyaları, avantajlı bir kampanya daha başlattı. Bu kampanya ile her şey dahil ayda sadece 39 TL ödeyerek internet kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında alacağınız internet paketi sınırsız internet paketidir. 10 Mbps’e kadar çıkabilecek hıza sahip bu internet paketinin adil kullanım kotası 25 GB’tır. Bu internet paketinin yanında Kablo TV’ye ve Teledünya Temel Paket tarifesine de üye olmuş olacaksınız. Ayrıca bu üyeliklerde yapılacak tüm kurulum ve aktivasyon ücretleri tamamen ücretsiz olacak. Bu paketin kampanyalı fiyatı 33 TL olacaktır. Bunun dışında kablosuz modeminiz yok ise ayda sadece 3 TL taksit yansıtarak bir modem sahibi de olabileceksiniz. 24 ay boyunca yansıyacak bu taksiti peşin olarak ödeyip, modemi o şekilde almak isterseniz, modem ücreti 60 TL olarak bir kereye mahsus faturanıza yansıyacaktır.

Türksat Kablo Her Şey dahil

Türksat kablo her şey dahil kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 01.01.2015 – 31.03.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Eko Sınırsız/Sınırsız/Simetrik Uydunet tarifelerinden birisine ve Teledünya tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanyadan otel motel müşterileri dışında, bireysel tarifede olan müşteriler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), Uydunet aktivasyon (35 TL) ücreti ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücreti alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay altın sinema paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca tüm kampanyaya giriş yapan müşterilere sunulacaktır.

• Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet (20,50 TL), Teledünya Temel Paket ve Kablo TV (12,50 TL) tarifesi 33 TL olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında müşteriler; Teledünya Üst Paket’e 5 TL fark ödeyerek abone olabilirler.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 175 TL bedelli kablosuz modem (daha önce Türksat’tan Docsis 3.0. modem almamak koşuluyla en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden müşterilerimize peşin 60 TL veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) Docsis 3.0 kablosuz modem satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında kablosuz modem almak zorunlu değildir. Müşteriler kampanya süresi boyunca kablosuz modemi peşin 60 TL ödeyerek sahip olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında talep edilmesi durumunda; 210 TL bedelli HD kutu (en fazla bir adet) indirimli olarak abonelerimize satışa sunulacaktır. Talep eden müşterilerimize peşin (peşin 60 TL) veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) HD kutu satışı yapılacaktır. Kampanya kapsamında HD kutu almak zorunlu değildir. Müşteriler kampanya süresi boyunca HD Kutuyu peşin 60 TL ödeyerek sahip olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında ücretlendirme; 20,5 TL (10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız Uydunet) + 12,50 TL (Teledünya Temel Paket + Kablo TV için), 33 TL olarak uygulanacaktır.

• Müşteri talep ettiği Teledünya ve Uydunet tarifesinden kampanya başvurusunu yapabilecektir.

• Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız tarifesi dışındaki, Uydunet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır. Müşteriler aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi hız değişikliği yapılabilecektir. Müşterinin kampanyaya Teledünya Üst Paket ile başvuru yapması durumunda ilk ay üst paket için ilave fatura çıkarılmayacak olup Teledünya Temel Paket faturası çıkarılacaktır. Müşteriler taahhüt süresi boyunca dilerlerse Teledünya Temel Pakete geçiş yapabilecektir.

Alınabilecek Hizmetler Kampanya Fiyatı (TL/Ay)
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 33
10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 38
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 43
10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 48
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 53
10 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 58
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 53
25 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 58
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 63
25 Mbps’ye kadar 75 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 68
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 73
25 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 78
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 83
25 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 88
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 93
50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 98
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 103
100 Mbps’ye kadar 100 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 108
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 153
100 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 158
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 203
100 Mbps’ye kadar 500 GB Ekosınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 208
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 103
10 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 108
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 203
20 Mbps’ye kadar Sınırsız + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 208
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Temel Paket + Kablo TV 203
5 Mbps’ye kadar Simetrik + Teledünya Üst Paket + Kablo TV 208
Tablo 2: Alınabilecek Hizmetler
*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Uydunet ve/veya Teledünya hizmetine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak 10 Mbps’ye kadar 25 GB Ekosınırsız tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanyada verilen indirim oranları bu tarifeden faydalanmak isteyen müşterilerimize de tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak uygulanacaktır. Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.

• Abonenin kampanyaya Teledünya Üst Paket ile başvurması durumunda; Teledünya Üst Paket hizmeti, ilk ay kampanyaya katılan tüm abonelere şifresiz sunulması nedeni ile taahhüt cayma bedeli hesabına dahil edilmeyecektir.

• Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35 TL), (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL-alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) ve (varsa) alınmayan HD kutu bedeli (210 TL-alınan taksitler(veya peşin alınan bedeller)) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.

• Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.

• 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

• Mevcut Kablo TV müşterileri, aynı adrese yeni Kablo TV aboneliği ile ve 2. Kablo TV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.

• Uydunet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.

• Teledünya hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır. HD Kutu %50 İndirimli Kampanyası, HD Kutu Hediye Kampanyası, Her Eve Teledünya Temel Paket, Herkes İçin Teledünya HD Kampanyası Temel Yayın kampanyalarındaki müşteriler kapsam dışında olup, bu kampanyaya giriş yapabileceklerdir.

• Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

• Kampanya Kablo TV, Teledünya ve Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.

• Uydunet ve Teledünya Hizmeti Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.

• Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Uydunet hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Teledünya hizmetini iptal eden aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya başlangıç tarihinden sonra Kablo TV aboneliğini iptal ettiren müşterinin birinci derece akrabaları, eşleri adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.

• Kampanya girişi talep edilen adreste Kablo TV aboneliği bulunması halinde aynı adrese başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra adres değişikliği 2 fatura dönemi bitine kadar yapılamaz.

• Kampanyadan faydalanabilecek müşterilerin listesi aşağıda verilmiştir. Taahhüt çıkışında bu listeye göre ücretlendirme yapılacaktır.

Mevcut Abonelik Kampanyaya Giriş Şekli Kurulum ve Aktivasyon Ücretleri Cihazlar Taahhüt İptali Durumunda Talep Edilecek Ücretler
Yok Kablo TV + Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Kablo TV Kurulum Ücretsiz Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Kablo TV kurulum ücreti (43TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV Teledünya + Uydunet Yeni aboneliği ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , (varsa) alınmayan Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) Uydunet Yeni Aboneliği İle + Teledünya tarife değişimi ile Uydunet Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Uydunet aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya yeni aboneliği + Uydunet tarife değişimi ile Teledünya Aktivasyon Ücretsiz Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan (varsa) Teledünya aktivasyon ücreti (35TL) , varsa kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Kablo TV + Teledünya (taahhütsüz aboneler) + Uydunet (taahhütsüz aboneler) Teledünya + Uydunet Çift tarife değişimi ile – Talep Edilmesi Durumunda Kablosuz Modem ve HD Set Top Box İndirimli Alınmayan kampanya kapsamında yapılan tarife indirimi, varsa alınmayan kablosuz modem ücreti (175TL-alınan ücretler), varsa alınmayan HD set top box kutu ücreti (210TL-alınan ücretler)
Tablo 3: Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler listesi

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.