Kampanya Bulucu

Türksat Hayatı Yakala Kampanyası 2018

Türksat tüm Türkiye sınırsız internete kavuşabilsin rahat rahat internette özgürce dolaşabilsin diye yeni bir kampanya başlattı. 2018 yılına girdiğimiz bu günlerde internet insanların vazgeçilmezi haline geldi. Bu nedenle Kablonet yani Türksat müşterilerini memnun edecek birçok kampanya başlattı. Bu seferki Kablonet’in Hayatı Yakala Kampanyası; hayatın akışını kolayca yakalayabilesiniz diye 69.99 TL. Bu kampanya kapsamında 24 Mbps’ye kadar hızlı 150 GB adil kullanım kotalı Ekosınırsız Kablonet, KabloTV Temel Paket, Vizyon Sinema Paketi’ne sahip olabilirsiniz. 69,99 TL’lik kampanyalı fiyattan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey 24 ay boyunca Kablonet’te kalmak istediğinizi belirtmek yani 24 aylık bir taahhütname yaptırmak. Bu kampanya kapsamında, Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 24 Mbps’ye kadar 150 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet + Vizioon Sinema Paketi paketi tarifesine abone olacaklardır. Taahhüt süresi boyunca; 24 Mbps’ye kadar 150 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet (28,01 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV (19,99 TL), Vizioon Sinema Paketi (12,99 TL) tarifesi 60,99 TL olarak uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Kablonet yetkili satış noktalarına ya da Kablonet’in 0850 888 0 126 numaralı ödüllü müşteri hizmetleri numarası üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Kablonet’in resmi internet sayfası üzerinden online başvuru da yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kablonet’in Hayatı Yakala Kampanyası 01 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler içerisinde kampanyadan faydalandığınız takdirde 24 aylık taahhüt süreniz boyunca sabit fiyattan kampanyadan faydalanacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyadan otel ya da motel müşterileri faydalanamaz.
 • Kampanyadan yalnızca bireysel tarifede olan müşteriler ya da resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
 • Kampanyaya katıldığınız takdirde Kablonet’in 144 TL değerindeki Kablonet aktivasyon ücretsi sizden talep edilmeyecektir. Aktivsyon ücreti Kablonet’ten size hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler; KabloTV Üst Paket’e ve Altın Sinema Paketi’ne 5,99 TL/Ay ödeyerek (Her birisi için) abone olabileceklerdir.
 • Kablonet kampanyayı durdurma, kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
 • Kablonet’in tüm hakları gizlidir.
 • Kablonet’in size önerdiği modemi kullanmanız gerekiyor. Modem kaynaklı hız düşüklüklerinden Kablonet sorumlu tutulamayacaktır. Bununla beraber Kablonet’in yüksek hızında internetinden faydalanmak için Docsis 3.0. standartlarına uygun modemler tercih edilmelidir.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı Kablonet müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
 • Kablonet alt yapısına sahip olup olmadığınızı Kablonet internet sayfası ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulama yapabilirsiniz.
 • Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.