Kampanya Bulucu

Türksat Gerçek Sınırsız İnternet Kampanyası 2018

Türksat yani Kablonet, herkes gerçek sınırsız interneti rahatça kullanabilsin diye bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 16 Mbps’ye kadar sınırısız Kablonet ve Analog KabloTV’ye ayda yalnızca 75,99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ya da diğer bir hız seçeneği ile 25 Mbps’ye kadar sınırsız Kablonet ve Anolog KabloTV’ye ayda 85,99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 24 ay boyunca Kablonet’te kalacağınıza söz vermek yani 24 aylık bir taahhüt yaptırmak. Bu kampanya kapsamında adil kullanım kotası ve kota yok yalnızca gerçek sınırsız internet var. Kablonet’in tarifesinden yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılan müşteriler, taahhüt süresi boyunca; Analog KabloTV ( 20,99 TL) + 10 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi (49,00 TL) 69,99 TL / Ay ve Analog KabloTV ( 20,99 TL) + 25 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi (59,00 TL) 79,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Kablonet’in bu kampanyasından faydalanmak için Kablonet yetkili bayilerine gelebilir ya da 0850 888 0 126 numaralı ödüllü müşteri hizmetleri temsilcileri yardımıyla kampanyaya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kayıt yaptıran müşteriler 24 ay boyunca sabit bir ücret ödeyerek kampanyada belirtilen hizmetlerden faydalanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • KabloNet kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • KabloNet’in tüm hakları gizlidir.
 • Müşteriler Kablonet’in önerdiği Docsis 3.0. standartlarına uygun modemi kullanmalıdırlar. Modem kaynaklı hız düşüklüğünden KabloNet A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Taahhütnameden kaynaklı damga vergisi ilk faturaya yansıtılır. Bu tutar binde 9,48’dir. Ve bu tutar yalnızca bir defaya mahsus müşterilerden talep edilir.
 • Müşteriler daha üst paketlere geçiş yapabilirler ancak daha düşük paketlere geçiş yapılamaz.
 • Kampanya geçerlilik süresi dışında yapılan başvurular geçersiz sayılır.
 • Taahhütnameyi imzalayan müşteriler taahhütnameyi bozdurdukları takdirde, kampanya kapsamındaki indirim tutarını geri ödemek zorundadırlar.
 • Kampanya girişi talep edilen adreste aktif bir Anolog KabloTV aboneliği var ise o adreste aynı soyada sahip bir başka müşteri bu kampanyaya tekrardan başvuramaz.
 • Başka bir operatöre kayıtlı müşteriler numara taşıma yoluyla giriş yapmak istelerse, diğer operatöre kayıtlı numaralarını KabloTV’ye taşımaları gerekiyor.
 • Otel ya da motel müşterileri kampanyadan faydalanamazlar. Kampanyadan yalnızca bireysel, kurum ya da kuruluşlar faydalanabilir. Kablonet’in bu kampanyasından faydalanan müşterilerden Kablonet aktivasyon ücreti olan 144 TL talep edilmeyecektir. Yani kampanyadan faydalanan müşterilere aktivasyon ücreti Kablonet tarafından hediye edilir.
 • Kampanyaya Kablonet’in resmi ödüllü internet sayfası üzerinden online olarak başvuru yapabilmeniz mümkün.
 • Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.