Kampanya Bulucu

Türksat Eğlenceli Kampanya 2018

Turksat müşterilerini memnun etmek için yeni bir kampanya başlattı. Bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermek için 24 Mbps’ye kadar hızlı Ekosınırsız Kablonet , KabloTV Temel Paket ve Vizioon Sinema Paketi ayda yalnızca 59,99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ve bunların yanında KabloTV üst paket ve Altın Sinema Paketi hediye edilecek. Bunlara sahip olmanız için 24 aylık söz vermeniz yani 24 aylık bir taahhütname yaptırmanız gerekiyor. Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 24 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet + Vizioon Sinema Paketi tarifesine abone olabilirsiniz. Taahhüt süresi boyunca; 24 Mbps’ye kadar 50 AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet (18,01 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV (19,99 TL), Vizioon Sinema Paketi (12,99 TL) tarifesi 50,99 TL olarak uygulanacaktır.

Bu kampanyadan faydalanan müşterilere Kablonet’in son bir sürprizi daha var. Bu kampanyadan faydalanan müşteriler Kablonet’in 144 TL değerindeki aktivasyon ücretini de ödemeyecek yani bu aktivasyon ücreti de hediye edilmiş olacak. Kampanyadan faydalanmak için en yakın Kablonet mağazasına gelebilirsiniz ya da Kablonet’in 0850 888 0 126 ödüllü müşteri temsilcisi yardımıyla da kampanyaya katılabilirsiniz. En son olarak Kablonet’in ödüllü internet sayfası üzerindeki online başvuru formundan da kampanyaya katılmanız mümkün.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler dışında kampanyaya katılım gerçekleştirilemez. Bununla beraber kampanya geçerlilik süresi boyunca kampanyaya katılan müşteriler taahhüt süresi boyunca aynı fiyat yani sabit fiyat garantisi altında olacaklar.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan otel ya da motel müşterileri faydalanamaz.
  • Kampanyadan yalnızca bireysel tarifede olan müşteriler ya da resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
  • Kablonet kampanyayı durdurma, kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
  • Kablonet’in tüm hakları gizlidir.
  • Kablonet’in size önerdiği modemi kullanmanız gerekiyor. Modem kaynaklı hız düşüklüklerinden Kablonet sorumlu tutulamayacaktır. Bununla beraber Kablonet’in yüksek hızında internetinden faydalanmak için Docsis 3.0. standartlarına uygun modemler tercih edilmelidir.
  • Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
  • Kampanya hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı Kablonet müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
  • Kablonet alt yapısına sahip olup olmadığınızı Kablonet internet sayfası ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulama yapabilirsiniz.
  • Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında daha fazla bilgi almak için Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.