Kampanya Bulucu

Türksat Dört Dörtlük Kampanya 2018

Turksat Kablo’dan dört dörtlük bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında 16 Mbps’ye kadar 50 GB adil kullanım noktalı  EkoSınırsız Kablonet ve KabloTV Giriş Paketine 3 ay 29,99 TL’den sahip olabilirsiniz. Daha sonraki aylarda ise ayda yalnızca 49,99 TL gibi bir fiyatla hem televizyon hem internet keyfinizi doya doya çıkarmanız mümkün. Kampanyadaki 29.99 TL’lik ilk 3 ay fırsatından faydalanmak için 27 ay boyunca Kablonet’te kalma sözü vermeniz yani 27 aylık bir taahhütname  yaptırmanız gerekiyor. Bu kampanya kapsamında KabloTV Giriş paketine üye olan müşteriler Anolog TV’ye de abone olmuş olacaklar. Taahhüt süresi boyunca; 16 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet + KabloTV Giriş Paket + Analog KabloTV tarifesi ilk 3 ay 2 0,99 TL/Ay, sonraki 24 ay 40,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Kampanyadan hemen faydalanmak ve satın almak için Kablonet’in sitesini ziyaret edebilir ya da 0 850 888 0 126 Kablonet müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 01 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan 2018 yılı boyunca müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya içeriğinde belirtilen sabit tutardan ücretlendirileceksiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan faydalanan müşteriler indirimli bir şekilde yararlanması için taahhür istenir.
  • Kampanyadan otel ve motel müşterileri faydalanamaz. Bireysel tarifede olan ya da resmi kurumlar kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanan müşterilerden 144 TL değerindeki Kablonet Aktivasyon ücreti talep edilmeyecektir.
  • Kampanyadan faydalanan  müşteriler Tablo – 2 de belirtilen; Kotalı / Duran Kotalı / Sınırsız / AKN’li Eko – Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV Giriş Paket tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.
  • Sınırsız Kablonet ilk 3 ay 3 TL ve KabloNet Giriş Paketi 17,99 TL yerine 20,99 TL olarak uygulanır. Kalan 24 ay boyunca sınırsız Kablonet 23 TL ve KabloTV giriş Paketi 17,99 TL 40,99 TL olarak uygulanacaktır.
  • Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kısa ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında olan müşteriler KabloTV’nin Temel paketine 2 TL, üst pakete ise 7,99 TL ödeyerek sahip olabilirler.
  • Müşteriler abone olduğu hız paketinden daha düşük hızlı bir nete ya da daha düşük bir KabloTV paketine geçemeyeceklerdir. Ancak daha yüksek hızlı bir internete ya da daha üst bir KabloTV paketine geçebilirler.
  • Bu kampanyadan yalnızca Analog KabloTV aboneliği olan müşteriler ve Analog KabloTV aboneliği olmayan müşteriler ile beraber yeni müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanyaya KabloTV mağazalarından da katılım mümkündür. Size en yakın mağazaya internet sitemizden bulabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.