Kampanya Bulucu

Türksat 3 Ay Bizden Kampanyası 2018

Türksat’tan cebinizden 3 ay boyunca bir fatura eksiltecek kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında internete doyacaksınız. 24 Mbps’ye kadar 150 GB AKN’li Ekosınırsız Kablonet ve Analog KabloTV’ye ayda yalnızca 69,99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu fiyata sahip olmak için yapmanız gereken tek şey 27 ay boyunca Kablo TV’de kalacağınıza söz vermek yani 27 aylık bir taahhütname imzalamak olacak. Kampanyadan faydalanmak için size en yakın KabloTV yetkili satış noktasına gelebilir ya da 0 850 888 0 126 numaralı ödüllü Kablonet müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Bununla beraber Kablonet’in resmi websitesi üzerindeki online başvuru formunu doldurarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Bu kampanyaya katılan müşteriler, 24 Mbps’ye kadar 150 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet + Analog KabloTV tarifesine abone olacaklardır. Taahhüt süresi boyunca; 24 Mbps’ye kadar 150 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet ilk 3 ay (Ücretsiz) ve Analog KabloTV (Ücretsiz) ücretsiz olarak uygulanacak, kalan 24 ay 24 Mbps’ye kadar 150 GB AKN’li Eko-Sınırsız Kablonet (43 TL) ve Analog KabloTV Paket (20,99 TL) 63,99 TL olarak uygulanacaktır. 3 ay boyunca bedava bir şekilde internet kullanıp aynı anda KabloTV’nin televizyon dünyasından faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kablonet’in 3 ay bizden kampanyası ,01 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler içerisinde kampanyadan faydalandığınız takdirde 27  aylık taahhüt süreniz boyunca sabit fiyattan kampanyadan faydalanacaksınız.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyadan otel ya da motel müşterileri faydalanamaz.
 • Kampanyadan yalnızca bireysel tarifede olan müşteriler ya da resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
 • Kampanyaya katıldığınız takdirde Kablonet’in 144 TL değerindeki Kablonet aktivasyon ücret sizden talep edilmeyecektir. Aktivsyon ücreti Kablonet’ten size hediye edilecektir.
 • Kablonet kampanyayı durdurma, kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
 • Kablonet’in tüm hakları gizlidir.
 • Kablonet’in size önerdiği modemi kullanmanız gerekiyor. Modem kaynaklı hız düşüklüklerinden Kablonet sorumlu tutulamayacaktır. Bununla beraber Kablonet’in yüksek hızında internetinden faydalanmak için Docsis 3.0. standartlarına uygun modemler tercih edilmelidir.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya hakkındaki tüm soru ve sorunlarınızı Kablonet müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
 • Kablonet alt yapısına sahip olup olmadığınızı Kablonet internet sayfası ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulama yapabilirsiniz.
 •  Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
 • Kablonet ödüllü müşteri hizmetleri ve Kablonet’in ödüllü internet sayfası gibi tüm hizmetlerde faydalanabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.