Kampanya Bulucu

Türksat 100 Güldüren Kampanya 2018

Türksat 2018 yılına çok hızlı başladı. 2018 yılına girdiğimiz andan itibaren kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. 100 güldüren kampanya kapsamında müşteriler başlangıç olarak Analog KabloTV+ Kablo üst Paket + 100 Mbps’ye kadar hızlı 100 GB kotalı Kablonet ve Altın Sinema Paketi’ne ayda yalnızca 89,99 TL’ye kaydolacaklar. Ve bu fiyattan faydalanmak için gereken tek şart 24 ay taahhüt vermek yani 24 ay boyunca Kablonet müşterisi olmanız. Taahhüt süreniz devam ettiği süre boyunca; 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet (31,01 TL) ve Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (29,99 TL) + Altın Sinema Paketi (19,99 TL) + tarifesi 80,99 TL olarak uygulanacaktır.

100 Güldüren Kablonet Kampanyası’na kaydolmak için KabloNet mağazalarına ya da KabloNet 0 850 888 0126 numaralı müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Kampanyaya ek olarak 100 Güldüren Kampanya’dan faydalanan müşterilerden 144 TL değerindeki Kablo TV aktivasyon ücreti talep edilmeyecek yani Kablonet ücretsiz bir şekilde aktivasyonu sağlayacak.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

100 Güldüren Kampanya 2018 yılı boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya kayıt olduğunuz takdirde 24 ay boyunca sabit fiyattan faydalanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik tarihi 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasıdır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kotalı internet tarifelerinde tarifede belirlenen GB’lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesini geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
  • Kampanyaya kayıt olduğunuz takdirde 24 ay boyunca taahhüt vermeniz istenecektir. Bu taahhüt verilmediği takdirde kampanyalı fiyattan faydalanamayacaksınız.
  • Kampanyadan otel ya da motel müşterileri faydalanamaz. Kampanya yalnızca bireysel ve resmi kurum ya da kuruluşlar içindir.
  • Kampanyaya katılan müşteriler alt paketlere geçiş yapamaz. Yalnızca üst paketlere geçiş yapabilir.
  • Müşteriler dilerse kampanya süresi dolmadan sadece Kabloses Her Yöne paket tarifelerini, diğer hizmetlerin taahhütlerini bozmadan ayrı olarak kampanya çıkışı yapabileceklerdir. Kampanya çıkışı yapılan Kabloses hizmeti için taahhüt cayma bedeli [2,00 TL*Ay] ve (varsa) Kabloses numara tahsis ücreti (12 TL) faturalarına yansıtılacaktır.
  • Müşteriler Kablonet’in yüksek hızındaki internetinden faydalanmak istiyorsa Docsis 3.0. standartlarına uygun bir modem kullanmalıdır. Modem kaynaklı hız problemlerinden Turksat A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Türkiye’nin birçok ilinde Kablonet mağazalarından kampanyaya katılım gerçekleştirilebilir.
  • Turksat Kablonet’in tüm hakları saklıdır.
  • Türksat kablonet kampanya koşullarını durdurma ve kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Kablonet müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Detaylı bilgi için 0850 888 0 126

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.