Türknet'te Sabit Hat Ücreti Olmadan Limitsiz İnternet Paketi 49,99 TL | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Türknet’te Sabit Hat Ücreti Olmadan Limitsiz İnternet Paketi 49,99 TL

İnternet kullanıcılarının karşılaştığı en büyük sorunlardan biri de sabit hat ücreti ödemek zorunda olmalarıdır. Şimdi Türknet kampanyaları ile artık böyle bir zorunluluğa girmek zorunda değilsiniz. Hem limitsiz interneti kullanın, hem de sabit hat ücreti ödemeyin.

Bu Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Bu kampanya ile 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 35 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz internet paketini ayda sadece 49,99 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik ev telefonunuz için hiçbir sabit hat ücreti ödemezsiniz, sadece konuştuğunuzun bedeli ne ise onu ödersiniz. Üstelik bu kampanya ile herhangi bir aktivasyon ücreti ödemenize de gerek yok?

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Türknet’e yeni abone olacak olan kullanıcılar için geçerli olacaktır. Mevcut Türknet aboneleri bu internet kampanyalarından yararlanamazlar. Ayrıca yeni üyelik yaparken 24 aylık da taahhüt verilmesi gerekmektedir. Bu taahhüdü vermeyenler için kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanyadan faydalanmak için 31 Mayıs 2015 tarihine kadar abonelik başvurusunu yapmış olmanız gerekiyor. Başvuruyu bu tarihten sonra yapanlar kampanyadan yararlanamadığı gibi, bu internet paketini de 79,99 TL’ye alabilecek.

Kampanya İle Modem De Verilecek Mi?

Eğer kendinize ait bir modeminiz bulunuyor ise, herhangi bir modem almanıza gerek yok. Fakat modem almak istiyorsanız 12 ay boyunca aylık 10 TL ücret faturaya yansıtılarak size bir adet modem verilecektir. Modem almak sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

Taahhüt Dolmadan Kampanyadan Çıkarsam Ne Olur?

24 aylık taahhüdünüz dolmadan bu kampanyadan çıkarsanız, iptalini istediğiniz tarihe kadar size sunulmuş olan indirim ve ücretsiz hizmetler son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların ödemesi cezai bedelden daha düşük ise, kalan ayları ödemeyi de tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.