Kampanya Bulucu

TürkNet’te 49,99 TL’ye Doyasıya İnternete Girin Konuşun

Türknet’ten aklınızı karıştıracak derecede iyi bir internet artı telefon kampanyası geldi. Bu kampanya il hem limitsiz internet, hem aylık 3000 dakika her yöne konuşma süresi, hem de telefon faturalarının sabit hat ücreti hepsi toplam 49,99 TL

Bu kampanya, eğer farklı bir internet sağlayıcısı kullanıyorsanız, sizi vazgeçirebilecek türden. 24 aylık taahhüt vermiş olmanız durumunda yararlanacağınız bu kampanya da limitsiz internetin adil kullanım kotası 50 GB olarak belirlenmiş. Ayrıca size verilen her yöne 3000 dakika, şehir içi ve şehir dışı olarak, hiçbir zaman kısıtlaması olmadan günün her saati kullanılabilecek, hatta 3 numaralı özel hatlar bile dahil şekilde kullanabiliyorsunuz. Üstelik size söylemiş olduğumuz fiyatlarda tüm KDV ve ÖİV vergileri de dahildir. Bunların yanında 30 TL olarak alınan internet aktivasyon ücreti e 14,99 TL olarak alınan telefon aktivasyon ücretleri alınmayacaktır. Kampanyaya katılmış olduğunuz andan itibaren telefon ve internet toplam 49,99 TL olacak şekilde tek fatura alırsınız.

Türknet

Belirtmemiz gereken noktalardan biri şu, bu kampanyadan sadece yeni abone olacak olanlar yararlanabiliyor. Zaten Türknet abonesi olanlar bu kampanyadan yararlanamıyor. Ayrıca yeni abone olacak olanlardan da sadece bireysel aboneler yararlanabilecek. Kurumsal aboneler için geçerli bir kampanya değil. Size gönderilecek olan faturada ADSL ön ödemeli olarak, telefon ise sonradan ödemeli olarak faturanıza yansıyacaktır. Türknet Limitsiz internet ve bedava konuşma kampanyası için son başvuru tarihi 31 Aralık 2014’dür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.