Kampanya Bulucu

TürkNet İle Her Şey Tek Faturada

 

Türkiye’de yeni bir internet firması var fırtına gibi esiyor. Adı TürkNet. TürkNet, her şeyi tek faturada birleştirerek hem ucuz hem de kaliteli bir hizmet sunuyor. Buna göre ; Limitsiz İnternet ( 16 MB’a kadar), sabit telefon ayda sadece 49,99 TL.

Sabit telefondan 7/24 konuşmak bedava ve sabit telefon için abonman ücreti de ödenmiyor; yalnızca statik IP için bir kereye mahsus vergiler dahil 9 TL ödeniyor.

Kampanya 30 Eylül tarihine kadar geçerli olmakla birlikte internet için adil kullanım kotası uygulanmaktadır. Bu kota sınırı aşıldığında – ki kota 50 MB olarak belirlenmiştir – hızınız 1 MBPS’e düşürülmektedir.

Bahsedilen kampanyadan faydalanmak için TürkNet’te 24 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Ayrıca Her Şey Dahil kampanyasından faydalanmak için TürkNet’e yeni geçmiş olmanız gerekiyor; yani eski müşteriler bu kampanyalardan faydalanamıyorlar.

Sabit telefon konuşması ise 3,000 dakika ile sınırlandırılmıştır. Bu dakikalara Şehir içi ve Şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dahil), STH Operatörleri (Alternatif Telekom Operatörleri) ile görüşmeler dahildir. 3,000 dakikanızı kullanmanızda saat sınırı konulmamaktadır, sabah ya da akşam dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

 

Kampanya Detayları

Kampanya 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir.Kampanyadan yalnızca yeni abone olacak, bireysel kullanıcılar yararlanabilir.

Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdü ile geçerlidir.Kampanya fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

Statik IP ücreti, vergiler dahil 9 TL’dir.

Vergiler dahil 30 TL olan Aktivasyon Ücreti ve vergiler dahil 14,99 TL olan Telefon Aktivasyon Ücreti kampanya kapsamında hediye edilmektedir.

24 ay taahhüt kapsamında 82,99 TL olan 16 Mb/sn’e kadar Kotasız Tam İletişim Paketi 49,99 TL fiyatı ile indirimli olarak sunulmaktadır.

Tam İletişim hizmet paketi kapsamında ADSL ve Telefon hizmetleriniz için bu hizmetlerin aktive edildiği tarihten itibaren, TurkNet’ten tek fatura alırsınız.

İlk abone olduğunuzda, gönderilecek olan ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL ön ödemeli, Telefon sonradan ödemeli bir hizmettir.

16 Mb’ e kadar olan ADSL bağlantılarında alınacak hız garanti edilmemekte olup, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 16 Mb’ e kadar alınabilecek en yüksek hızda ADSL sunulabilmektedir.
Adil Kullanım Noktası Uygulaması gereğince, veri kullanımında 16 Mb’e kadar 6 GB kotalı paket için ayda 25 GB’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Limitli paketlerde internet kota aşım ücreti ayrıca faturalanacaktır. Limitli paketlerde internet kota aşım ücreti 0,012451 TL/Mb’dır. Faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti) maksimum 116 TL’dir.

Abonelik başlangıcından itibaren 24 ay boyunca “Günün Her Saati Kampanyası” dahilinde, Şehir içi ve Şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dahil), STH Operatörleri (Alternatif Telekom Operatörleri) ile görüşmeler, Sabah-Akşam sınırı olmadan, günün her saati, ayda 3000 dakika ücretsizdir.

Kampanya kapsamında ücretsiz olan arama yönleri haricinde yapılan aramalar , Ucuza Konuşturan Tarife üzerinden ücretlendirilir.

Tüm ücretsiz şehir içi ve şehirlerarası aramalarda, her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.Modem isteyen abonelere, modem ücreti 12 ay taksitlendirilecektir. Kablosuz Modem bedeli 10TL (KDV dahil) olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılacaktır.

TurkNet modem, marka ve tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tam İletişim hizmet paketi ADSL ve Telefon hizmetlerini içerir. ADSL ve Telefon hizmetinin tek hizmet paketi olarak birlikte sunulduğu kampanyalardan faydalanabilmenin koşulu ADSL ve Telefon hizmetlerinin birlikte aktive edilmesidir. Benzer şekilde ADSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu Tam İletişim hizmet paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır.

Tam İletişim hizmet paketi kapsamında yalnız ADSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse Tam İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).

Aboneliğin taahhüt bitiş süresinden önce sonlandırılması (erken fesih) durumunda, kampanya kapsamında aboneye sağlanan ADSL ve Telefon kullanım indirimlerinin toplamı olan kampanya erken fesih bedeli, vergiler dahil 30 TL olan Aktivasyon Ücreti, vergiler dahil 14,99 TL olan Telefon Aktivasyon Ücreti, modem fiyatından o zamana kadar ödemiş olduğu modem taksitleri toplamı çıkarılarak fark aboneye faturalandırılacaktır. “Günün Her Saati” kampanyası kapsamında yapılan ücretsiz aramaların karşılığı erken fesih bedeli içinde yer alacaktır.

 

NOT: TürkNet, bir Telekom hizmetidir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.