Kampanya Bulucu

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kurulduğu günden bu yana ekonomik ve toplumsal hayata katkıda bulunan Türkiye İş Bankası, yine bir kampanyayla karşımızda. İnsanların en acil ihtiyaçlarına cevap bulan bu kampanyanın adı ise İhtiyaç Kredisi Kampanyası. Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla, sonbaharın en avantajlı kampanyasını bizlere sunuyor.

Sadece %1,22’den başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi Türkiye İş Bankasında! Hayallerinizi, planlarınızı kısacası yaşamınızı ekonomik kaygılarla ertelemeyin.  İhtiyaçlarınızı almak için birikim yapmak için uğraşmayın. Türkiye İş Bankası’nın İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla düşük faiz oranı kredi alın. Önce ihtiyaçlarınızı karşılayın, ödemeyi sonraya bırakın!

1.300’ü aşkın şubesiyle Türkiye’nin her yerinde yanınızda olan Türkiye İş Bankası’na Türkiyenin neresinde olursanız olun ulaşabilirsiniz. Siz ihtiyaçlarınızın listesini hazırlayın, Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyası, Türkiyenin her yerinde düşük faiz oranı avantajıyla size destek olsun!

5.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunan Türkiye İş Bankası, 36 aya kadar vade olanağı da sunmakta. İhtiyaç kredisiyle kış ayları bu kadar yaklaşmışken ihtiyaçlarınızı gecikmeden kapatın. İster uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz teknolojik cihazları alın ister evinizin eksiklerini tamamlayın, Türkiye İş Bankası bütçenize uygun krediyi ve vadeyi size sunacak.

Kendinizi Türkiye İş Bankası’nın deneyimli çalışanlarınıza bırakın. Bütçenize uygun olan kredi uğraşmadan önünüze gelsin.

Kefil aranmaması ise bu kampanyanın en büyük avantajı. Borçlarınız, ihtiyaçlarınız için yanınızda bir kefille kredi almanıza Türkiye İş Bankası’nda ön şart değil.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyasından, Türkiye İş Bankası müşterileri faydalanabilecek. Kampanya kapsamında belirtilmekte olan kurallara uyma şartı var. Sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde ödemenizi gerçekleştirerek Türkiye İş Bankası’nın avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Türkiye İş Bankası’nın İhtiyaç Kredisi kampanyasına birden farklı yöntemle katılabilirsiniz. İlk ve en kolay yöntem ise telefonunuzdan: “NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ”   aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndermeniz. (Örneğin: NAKİT 254xxxxx244 10000 2000)

Gönderilen SMS ise 1 SMS olarak ücretlendirilecektir.

Diğer yöntemler ise şöyle:

-Türkiye İş Bankası internet şubelerinden

-Türkiye İş Bankası bankamatiklerinden
-0 850 724 0 724 no’lu Türkiye İş Bankası telefon şubesinden
-İşCep veya İşTablet’ten
-Türkiye İş Bankası şubelerinden.

Bu yöntemler de en telefonuzdan başvurmanız kadar kolay! Çünkü başvurunuzu hangi yöntemle yaparsanız yapın başvuru cevabınız hemen telefonunuza mesaj olarak gelecek!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının geçerli olduğu tarihler 21 Eylül 2016 ve 14 Ekim 2016 tarihleri arasında. Bu tarihler içerisinde ilgili  kanallardan başvurularınızı yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılmanız için Türkiye İş Bankası müşterisi olmanız gerekli.
  • Kampanyada kefil ön şartı aranmamakla birlikte gerekli görüldüğünde kefil istenebilir.
  • Kampanyaya belirtilen katılım yöntemleriyle başvurabilirsiniz.
  • Azami kredi tutarı 50.000, azami vade 36 aydır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.