Kampanya Bulucu

Türkiye İş Bankası: Bimeks’lerde 36 Aya Varan Taksit Nakitnet’te!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

İstediğiniz ürünü Bimeks’ten 36 aya varan taksitlere almak için Türkiye İş Bankasının bir kampanyası var! Tahsis ücreti ödemeden gelir belgesi göstermeden Bimeks’ten 36 aya varan taksitlendirme imkanını kaçırmayın.

Birkaç dakika içinde ihtiyacınız olan finansmanı gerçekleştirin, alışverişinizi Bimeks’ten ödemenizi İş Bankasına yapın!

Bimeks’ten alacağınız ürün sonrası İş Bankasına yapacağınız ödemenin nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki “Örnek Ödeme Tablosu”nu inceleyebilirsiniz:

bimeks-lerde-36-aya-varan-taksit-nakitnette

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurmak için Bimeks’ten satın alacağınız ürüne karar verdikten sonra “NAKITNET” yazıp bir boşluk bırakarak T.C. numaranızı yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Telefonunuza 1 saat içerisinde anlaşmalı mağazalardan ürün satın alabileceğinize dair mesaj geldikten sonra alışveriş yapabilirsiniz. Bu 1 saatlik süre içerisinde ise mağaza çalışanın yardımıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kimlik belgenizi gösterdikten sonra kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir. Herhangi bir kredi kartınız ile POS cihazından 1 kuruşluk işlem yaptığınızda kimlik doğrulamanız da gerçekleşecektir. Başvurunuz onaylandıktan sonra belgeler imzalandıktan sonra krediniz Bimeks hesabına yatırılır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türkiye İş Bankasının Bimeks kampanyası 31 Aralık 2016’ya kadar geçerlidir. 17 Kasım 2016’da başlayan kampanyadan Aralık ayının sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Başvurma Şartları Neler?

  • Nakitnet kapsamında yararlanabileceğiniz kampanya da en fazla 7.500 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Ödeme süreniz ise en fazla 36 aydır.
  • Geri ödemeler alışveriş tamamlandıktan 30 gün sonra gerçekleşir.
  • Ödemelerden  %1,15 oranında faiz alınır.
  • Türkiye İş Bankası kampanyanın detaylarında, süresinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.