Türkiye İş Bankası Anneler Günü Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Türkiye İş Bankası Anneler Günü Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Türkiye İş Bankası Anneler Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte Anneler Günü’ne özel olarak kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak giyim, ayakkabı, çiçek, optik, kozmetik ve giyim aksesuarı sektörlerinden tek seferde, farklı günlerde ve peşin ya da taksitli bir şekilde yapacağınız 75 TL ve üzeri üçüncü alışverişte 25 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz! Üstelik 100 TL ve üzeri 2 ile 5 taksit arasında yapacağınız alışverişlerde ilave 4 taksit fırsatından yararlanmak da sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Anneler Günü’ne özel olmak üzere 1 Mayıs ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ANNEM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında alışveriş yapılacak ya da yapılmış olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 4402 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. bununla birlikte Türkiye İş Bankası resmi internet sayfasında yer alan kampanya ile ilgili bölümde yer alan Katıl butonuna tıkladıktan sonra da sizden istenen bilgileri girerek kampanyaya başarılı bir şekilde katılım gösterebilirsiniz. Gönderilecek her bir kısa mesaj için sizlerden kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenecek olan ücrete tabi tutulursunuz.

Kampanyaya Ziraat Maximum kart ile katılmak isteyen kişilerin yine benzeri işlemleri yaptıktan sonra 4757 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılan ilave Maxi Puanlar kampanyanın bittiği tarihten itibaren 14 gün içinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Maxi Puanları 8 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmayan Maxi Puanlar 9 Haziran 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kredi kartı bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterin bu kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde ilave Maxi Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin mutlak surete Maximum özelliğine sahip olan POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Maximum Aidatsız Kart, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılacak ola alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bankamatik kartı ile kampanyaya katılacak olan kişilerin kısa mesaj ile kampanyaya katılım göstermesine gerek bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamına Bankamatik kartı, Privia kredi kartı, Maximiles kredi kartı ve Mercedes Card kullanarak yapacağınız alışverişler dahil edilmiştir.

Maximiles ile kazanmış olduğunuz Maxi Puanları Maxi Mil’e dönüştürmeniz ve avans Maxi Mil kapatmak için kullanmanız mümkün değildir.

Maximum Kart’a yüklenmiş olan Maxi Puanları Maximum Kart ile ve Maximiles kredi kartına yüklenmiş olan Maxi Puanları Maximiles ile kullanmanız gerekmektedir.

Maximiles ve Maximum Kartına sahip olan müşterilerin kazanmış oldukları ilave Maxi Puan tutarları kampanya kapsamında en son alışveriş yapmış oldukları kredi kartın yüklenecektir.

Kampanya kapsamında alışveriş yapılmasının ardından yapılan ödemelerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde herhangi bir tutarda Maxi Puan kazanılması mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Maximum Kart ile yapılacak olan alışverişler birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Türkiye İş Bankası kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.