Kampanya Bulucu

Türkiye Finans Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Bankaların ve kredi kartlarının dönemsel olarak yapmış oldukları otomatik ödeme kampanyaları şimdi de Türkiye Finans ile başladı. Türkiye Finans kampanyaları ile vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu banka kampanyası ile belirtilen kampanya tarihleri arasında banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan 3 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermiş olduğunuzda hem faturalarınız gecikmeden otomatik olarak yatar, hem de hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel olan tüm Türkiye Finans müşterilerinin katılımına açıktır. Sadece kurumsal müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya hem mevduat hesabı müşterilerinin, hem de kredi kartı müşterilerinin vereceği otomatik ödeme talimatlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için talimat vermek dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Türkiye Finans internet şubesinden, mobil şubeden ve ya 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezinden vereceğiniz 3 yeni talimatta kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Ödeme Talimatını Nasıl Vereceğim?

0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezini aradığınızda gerekli yönlendirmeleri tuşlayarak talimat verebilirsiniz. Mobil şube ve internet şubesi için ise Ödemeler bölümünde ki Faturalar sekmesine tıklayıp, Otomatik Ödemeler adımını izleyebilirsiniz. Gerekli fatura bilgilerini doldurarak otomatik ödeme talimatını verirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya yıl sonuna kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar vereceği 3 talimat ile kampanyadan yararlanabilirler.

Otomatik Ödeme Talimatı ile Ödenen Faturalardan Ücret Alınır Mı?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz elektrik, doğalgaz, su, ADSL, cep telefonu, internet, telefon gibi otomatik ödeme talimatlarında hiçbir ücret ya da komisyon alınmaz. Fakat talimat dışında tek seferlik yapılan fatura ödemelerinde belirli miktarlarda komisyon alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.