Kampanya Bulucu

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan Kitapyurdu.com’a %50 İndirim!

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan kitapseverlere harika bir kampanya! Türkiye Ekonomi Bankası ile Türkiye’nin en kapsamlı kitap satış sitelerinden olan Kitapyurdu.com internet sitesinin işbirliği ile ortaya çıkan kampanya kapsamında CEPTETEB banka kartı veya ana hesabı CEPTETEB hesap olan TEB banka kartı sahipleri yaptıkları kitap alışverişlerinden %50 indirim kazanma fırsatını elde ediyorlar. Kitap okumayı sevenler için kitapyurdu.com kampanyası muhteşem bir fırsat. Bu kampanya sayesinde %50 indirim ile aldığınız kitaplardan biri neredeyse bedavaya gelmiş oluyor. Üstelik kampanya tek seferlik değil! Kampanya süreci boyunca yaptığınız birden fazla alışverişte bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Peki,  CEPTETEB banka kartı veya ana hesabı CEPTETEB hesap olan TEB banka kartı sahiplerine özel %50 indirim fırsatı kampanyasına dair ayrıntılar nelerdir?

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 5 Eylül 2017 tarihinde başlamış olan ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, CEPTETEB banka kartı veya ana hesabı CEPTETEB hesap olan TEB banka kartı ile kitapyurdu.com’dan yapılan alışverişlerin %50’si karta geri iade ediliyor.

Bu kampanya tek seferlik bir kampanya değildir. Kampanya süresince sınırlar dahilinde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya süreci boyunca aylık en fazla 25 TL, kampanya boyunca ise toplamda 75 TL iade alma imkanına sahipsiniz.

Harcama yaptıktan sonraki beş iş günü içerisinde işlem yaptığınız CEPTETEB hesabınıza %50 indirim iadeniz yatırılacaktır.

Kampanya kapsamında iade edilecek tutar, harcamanın yapıldığı takvim ayı içerisindeki iade kotasından düşecektir. Örneğin; 30 Eylül’de yapacağın harcamanın iadesi Ekim ayında yansıdığı taktirde, yansıyan iade Eylül ayı kotasından sayılacaktır.

Eğer yaptığınız alışverişin iptali gerçekleşirse otuz iş günü içerisinde verilen iade geri alınacaktır.

Hizmeti sağlayan firma kitapyurdu.com internet sitesidir. Hizmetin sağlanma sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir problemden Türkiye ekonomi bankası sorumlu değildir.

Türkiye ekonomi bankası ve kitapyurdu.com internet sitesi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer kampanyaya katılmak istiyorsanız öncelikle işlem yapacağınız hesabın CEPTETEB hesap olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde kampanyaya katılımınız mümkün değildir. Eğer Türkiye Ekonomi Bankası müşterisiyseniz ve Teb banka kartınız ile kampanyaya katılmak istiyorsanız öncelikle, internet şubesinden CEPTETEB hesabını ana hesabınız olarak belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için,  yapmanız gereken ilk işlem CEPTETEB internet şubesine giriş yaparak “Kartlar” menüsünden TEB banka kartını seçmektir. Daha sonra ise CEPTETEB Hesap “Yeni Hesap Ekleme” butonu ile eklenmelidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra da “Ana Hesap Değişikliği” adımını takip edip CEPTETEB hesabı ana hesap olarak seçmeniz ile birlikte kampanyaya katılım koşullarına uygun hale geleceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.