Kampanya Bulucu

Turkcell’lilere Yurtiçi Kargo’da Yüzde 30 İndirim

Turkcell İndirim kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek, Yurtiçi Kargo ile ortaklaşa bir kampanya başlattı. Artık Turkcell hat sahibi olan kullanıcılar Yurtiçi Kargo’dan kargo gönderim hizmetinden yüzde 30 indirimli olarak faydalanacak.

Yurtiçi Kargo’nun belirli günlerde veya her gün yapmış olduğu teslimatlarda geçerli olacak olan bu kampanya 31 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan hem Turkcell Gnctrkcll üyeleri, hem kurumsal hat sahipleri, hem de Esnaf üyeleri yararlanabiliyor. Siz de bu gruplardan birinin içinde iseniz, kampanyadan faydalanabilirsiniz. Mesaj yolu ile alınacak bir şifre ile bu kampanyadan yararlanabilecek olan gruplar farklı mesajlar göndererek şifreyi alabilecekler. Gnctrkcll üyeleri telefonların mesaj bölümüne YK yazarak 2278’e gönderirken, kurumsal müşteriler İSTEKAZAN yazıp 2222’ye göndermeli. Esnaf üyeleri ise ESNAF YK yazarak 1020’ye göndermeleri yeterlidir. Kampanya hem eve kurye çağırılmasında, hem de acente ve bayilerde yapılan işlemlerde geçerli olacaktır.

Turkcell Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Turkcell Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya, Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı yurt içindeki adreslere yapılacak gönderilerde geçerlidir.
• Kampanya 31 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.
• Turkcell’ in Gnctrkcll üyeleri, Esnaf üyeleri ve Turkcell’li Kurumsal müşterileri kampanyadan faydalanmak için,Turkcell’in Gnctrkcll üyeleri YK yazıp 2278’ e, Turkcell’in Esnaf üyeleri ESNAF YK yazıp 1020’e, Turkcell Kurumsal müşterileri ISTEKAZAN yazıp 2222’e kısa mesaj atarak alacakları kampanya kodları ile ister adrese kurye çağırarak isterlerse de Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinden yapacakları yurt içinde ve Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerdeki alıcılarına yapacakları gönderilerde; Kampanya Adı: “TURKCELL KAMPANYASI” , kampanya kodu olarak Turkcell’in ilgili üye kulüplerine kısa mesaj atarak alınan şifreyi GSM numaraları ile ileterek, taşıma fiyat listesinde hatlara ve ücrete esas ağırlığa göre oluşan taşıma hizmet bedeli, adres alım hizmeti ve adrese teslim hizmeti üzerinden %30 indirim fırsatından yararlanacaklardır.
• Her kampanya katılım kodu ile tek bir alıcı adresine sadece 1 kez gönderi yapılabilir.
• Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
• Yurtiçi Kargo’nun ambalaj ürünleri, ek ve özel hizmetleri ile ekspres gönderiler (VIP) indirim kapsamına dâhil değildir.
• Yurtiçi Kargo’nun Pazar günü adresten alım ve adrese teslim hizmeti bulunmamaktadır.
• Kampanya ve kampanya dâhilinde sunulan indirimler başka kampanya veya indirimler ile birleştirilemez.
• Yurtiçi Kargo kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.