Kampanya Bulucu

Turkcell’e Olan Borçları Yapılandırma Fırsatı

Eğer Turkcell’e ait geçmişe dönük borçlarınız var ise, bu borçları kapatmanın tam sırası. Şimdi Turkcell kampanyası ile borçlarınızın faizini silebilir, borçların bir kısmını sildirebilir ya da taksit yaptırabilirsiniz. Üstelik borcunuz icra takibinde olsa bile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile 2003 ile 2013 yıllarında olan borçlarınıza icra takibi başlatılmamışsa ve bu borçlar 100 TL’nin üzerinde değil ise borcunuzun yarısını sildirebilir ve geriye kalan yarısını da peşin ya da kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz. 2014 yılı öncesinde olan ve icra takibi yapılmış olan borçlarınızı da tutarı ne kadar olursa olsun eşin ya da kredi kartına taksit ile ödemeniz durumunda faizlerin tamamı silinecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya, Turkcell’e fatura borcu olan tüm müşteriler için geçerlidir. Borcu olan herkes bu kampanyadan yararlanarak faizlerini sildirerek sadece olan borcu ödeyebilir. Borcunun niteliği kampanya gerekliliklerini sağlamıyorsa, kampanya geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Ödeme kolaylığı sağlanan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Borcunu yapılandırmak isteyen herkes bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalıdır. Başvuru yaparak borcunu peşin ya da taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Borcumu Nereden Ödeyebilirim?

Bu kampanya için Turkcell İletişim Merkezlerine giderek ya da çağrı merkezi olan 0532 757 55 55’i arayarak borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Hem peşin, hem de taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapanlar için normal şartlarda %4 olan faiz oranı %0’a indirilecek yani faiz alınmayacaktır. Fakat Turkcell taksitlendirme özelliğini kullananlar için %1 oranında faiz alınacaktır. Eğer borcunuz 2003 ve 2013 yıları arasında ve 100 TL’den az ise borcun sadece yarısı ödenecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.