Kampanya Bulucu

Turkcell’e Numarasını Taşıyanlar 2 Kat İnternet Hediye Kazanıyor

GSM Operatörlerinin arasında rekabet yükseldikçe, müşteriler daha avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor. Şimdi akıllı telefon ile birlikte Turkcell Faturalı hattına geçmiş olduğunuzda tarifenizde ki internetin 2 katını kullanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı hatta taşıyan müşteriler 3 ay boyunca geldikleri tarifelerde bulunan internet özelliğinin 2 katını hiçbir ek ücret ödemeden kullanırlar. Kampanya Hepsi500 Plus, İnterneti Bol 1000 ve İnterneti Bol 500 tarifelerinde geçerlidir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece diğer GSM operatörlerinden Turkcell Faturalı hatta taşıyan müşteriler yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi sadece 3 tarifeye geçiş yapılması gerekir. Bu tarifeler Hepsi500 Plus tarifesi, interneti Bol 500 tarifesi ve İnterneti Bol 1000 tarifesidir. Bu tarifeye geçiş yaptıktan sonra ki 30 gün içerisinde katılmanız gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. Yani kampanya için belirlenmiş olan son başvuru tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar geçiş yaparak, ilk 3 ay boyunca normal internetin 2 katını kullanabilir. Kampanya tarihi bittikten sonra yapılan geçişler kampanya kapsamının dışında olacaktır.

Kampanyadan Yararlanmak için Diğer Operatöre Geçip, Tekrar Gelsem Olur Mu?

Turkcell, bu durum için bir tarih sınırlaması koymuştur. Eğer Turkcell’den gidip geri döndüğünüzde 90 günü geçmiş ise yararlanabilirsiniz. Fakat 90 gün içerisinde ki geri dönüşler kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca bu kampanyadan her numara sadece bir defa yararlanabilir. İkinci defa yapılan geçişler kampanya kapsamına alınmaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için geçiş yaptıktan sonra ki 30 gün içerisinde telefonunuzun mesaj bölümüne IKIKAT yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile birlikte şartları sağladığınız onaylanacak ve internetiniz hatta tanımlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.