Kampanya Bulucu

Turkcell’e Numaranızı Tek Tıkla Taşıyabilirsiniz

3 büyük GSM operatörünün piyasayı paylaştığı bu durumda, en çok müşteriyi çekme yarışı, en çok müşterilere yarıyor. En uygun koşullarda, en iyi hizmeti alabileceğiniz bu koşullarda Turkcell kampanyası ile internetten tek bir tık ile numaranızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile www.turkcell.com.tr/tikdiye adresine girerek sadece tek tıkla numaranızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey adrese girerek önünüze çıkan formu doldurmak. Bundan sonra gerekli işlemler sizin adınıza yürütülecektir.

Bu Süreç Nasıl işleyecek?

Adresi girip formu doldurmuş olduğunuzda işlemleriniz de otomatik olarak başlayacak. Bu konu ile ilgili görevli personel formda doldurmuş olduğunuz adres bilgileri ile size gelecek ve yasal işlemi başlatmış olacak. Bu sırada size Turkcell bir hat verilecek ve hattın belirlenen sürede aktivasyonu yapılacak. Bu şekilde geçiş sağlanacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu hizmet Turkcell abonesi olmayan fakat numarasını değiştirmeden hattını Turkcell’e taşımak isteyen herkesin katılımına açıktır. Faturalı ya da faturasız hatta taşımak istemeniz kampanya açısından herhangi bir şeyi değiştirmeyecektir. İki seçenekte de süreç aynı şekilde işleyecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu hizmet bir kampanya olmaktan çok uygulama olarak başlamıştır. Bu nedenle katılım için kampanya kodu ya da ona benzer bir ayrıcalık kullanmanıza gerek yoktur. Uygulama devam ettiği sürece belirtilen linkten başvuru formunu doldurarak tek tıkla Turkcell’e geçebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu uygulama için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Turkcell bu uygulamayı sürekli olarak devam ettirmeyi düşünüyor. Eğer bu uygulamadan faydalanmak istiyorsanız, istediğiniz zaman yararlanabilme şansınız olur. Turkcell önceden haber vermeksizin uygulamanın koşullarını değiştirme ya da uygulamayı kaldırma hakkını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.