Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yıldız Ek Genç Paket Kampanyası 6 TL

Turkcell hazır kart kullanıcısı olarak kendinize uygun bir tarife bulamıyorsanız, aldığınız paketler yetmiyorsa, dakikadan çok internet ve SMS kullanıyorsanız, artık bu sıkıntıları yaşamayacağınız bir kampanya var. Şimdi Turkcell kampanyası ile tarifenize ek olarak bir paket alabilir ve doyasıya mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile bulunmuş olduğunuz tarifenin özelliklerine ek olarak cepten kullanabileceğiniz 2 GB internet ve her yöne kullanabileceğiniz 1.000 SMS veren Yıldız Ek Genç Paketi alabilirsiniz. Üstelik 30 gün boyunca geçerli olacak bu paketi sadece 6 TL’ye alabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell Hazır Kart aboneleri için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için son 90 gün içerisinde yeni bir hat alarak ya da numarasını Turkcell hazır karta taşıyarak Turkcell abonesi olunması gerekir. Ayrıca son 10 gün içerisinde de Aylık Nar Paketleri, Yıldız 500, Ben Yaptım 400 ve Her yöne 500 dakika paketlerinden faydalanan müşteriler sadece bu kampanyadan yararlanabilir?

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için gerekli şartları sağlıyor iseniz, telefonunuzdan kısa mesaj göndererek bu paketi hemen alabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne YILDIZ EK GENC yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajı ile birlikte hattınızdan 6 TL kesilecek ve 30 gün boyunca geçerli olacak paket özellikleri hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi şuan için 31 Temmuz 2015. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar katılım mesajı göndermeli ya da diğer kanallarla bu paketi almalıdır. Kampanyanın uzatılmaması durumunda bu tarihten sonra yeni abone olacaklar bu kampanyadan faydalanamazlar. Turkcell kampanyanın koşullarını değiştirme ya da bitirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.