Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yeni Yıl Kampanyası

Turkcell’in hemen her sene yaptığı yılbaşı kampanyaları, bu sene yine başladı. Şimdi bu Turkcell kampanyası ile birçok teknoloji ürününü uygun fiyata alabilir, ya da diğer ürünlerin yanında hediye olarak alabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm Turkcell Müşterilerinin katılımına açıktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında www.turkcell.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde birçok ürünü indirimli ve hediye olarak alabilirsiniz. Örneğin 2.000 TL veya daha üzeri alışverişlerde piyasa değeri 300 TL olan SBS Mix Solo 2 Kulaklık, 2.000 TL’nin altında olan alışverişlerde ise 79 TL değerinde ki taşınabilir şarj cihazı kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel müşterilerin katılımına açıktır. Hem faturalı hat kullanıcıları, hem de Turkcell Hazır Kart kullanıcıları bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanabilir. Kampanya yeni müşteriler için de, mevcut müşteriler için de geçerlidir. Fakat kampanya sadece bireysel müşterilere açıktır, kurumsa müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kampanyaya katılım işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.turkcell.com.tr adresinden belirtilen kampanya türleri arasında alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Ürün alımını kontratlı ve taahhütlü olarak ya da peşin olarak yapabilme seçeneğiniz mevcuttur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 3 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar internet sitesinden alışverişi gerçekleştirmelidir. Bu tarihten sonra yapılacak olan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya öncelikle sadece Turkcell.com.tr adresinde geçerlidir. Turkcell İletişim Merkezlerinden ya da başka bir kanaldan yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Ayrıca kampanyanın hangi ürünlerde geçerli olacağı internet sitesinde yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.