Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yeni Nesil Apple TV Kampanyası

Evlerde ki iletişimin en önemli araçlarından biri olan TV, artık yeni nesil TV olarak ve akıllı cihazlar ile artık başka bir nitelikte. Turkcell TV ve Apple TV gibi cihazlar da yeni nesil TV anlayışını destekliyor. Şimdi Turkcell TV kampanyaları ile Apple TV cihazını 24 aylık taksit ile alabilir, internet kotanızı kullanmadan Turkcell TV’yi kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Apple TV kampanyaları ile belirtilen tarihler arasında Turkcell Superonline fiber internet müşterileri Turkcell TV+ almış olduğunda 24 aylık taksit ile Apple TV almaya da hak kazanıyor. Üstelik kampanyadan yararlanmış olduğunuzda Turkcell TV+ ile kullandığınız internet, fiber internet kotanızı etkilemeyecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Fiber internet müşterisi olmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kurumsal müşteriler de bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bulunduğunuz bölgede de Turkcell Superonline Fiber altyapısının bulunması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için belirtilen tarihler arasında www.superonline.net internet sitesinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak, ya da herhangi bir Turkcell İletişim Merkezine başvuru yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 1 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Vermeme Gerekir Mi?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için alacağınız taksit sayısı kadar taahhüt vermeniz gerekir. Doğal olarak kampanyadan faydalanmak için 24 aylık taahhüt verme zorunluluğu bulunur. Taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.