Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yeni Müşterilere Ücretsiz Akılı Fatura Kampanyası

Faturalı hat kullanan müşterilerin en fazla tereddüt yaşadığı nokta faturanın beklenenden fazla gelmesidir. Fakat Turkcell yeni bir uygulama ile bu riski ortadan kaldırmayı hedeflemişti. Akıllı Fatura uygulaması ile artık faturalarınız tam sizin belirlediğiniz noktada duruyor ve yüksek bir fatura gelmesi ihtimalini sıfıra indiriyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile şimdi Turkcell’e yeni gelen müşteriler Akıllı Fatura uygulamasını 12 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilecekler. Bu kampanyadan yararlanmak için numaranızı Turkcell Faturalıya taşımanız ya da yeni bir hat almanız yeterli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyanın geçerli olabilmesi için diğer operatörlerden numaranızı Turkcell Faturalı hatta taşımanız ya da yeni bir Turkcell Faturalı hat almanız gerekir. Ayrıca kampanya sadece faturalı hatlarda geçerli olacaktır. Faturasız hatların bu kampanyadan yararlanabilme şansı yoktur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için hattınızı aldıktan sonra ki 3 ay içerisinde kampanyaya kayıt olmanız gerekiyor. Turkcell İletişim Merkezlerinden, çağrı merkezinden ya da SMS aracılığı ile kampanyaya katılabilirsiniz. 3 ay içerisinde telefonunuzun mesaj bölümüne FATURAM AKILLI yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar geçiş yapmalı ve geçiş yaptıktan sonra ki 3 ay içerisinde de kampanyaya kayıt mesajı göndermelidir. Bu tarih kriterlerini tutturamayan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan Yararlanmak Ücretli Mi?

Bu kampanyadan yararlandığınız zaman Akıllı Fatura servisini 12 ay boyunca hiçbir ücret vermeden kullanabilirsiniz. Kampanyaya kayıt olmak için de herhangi bir ücret yansımayacaktır. Hatta kampanyaya kayıt olmak için göndermiş olduğunuz SMS’ler de tamamen ücretsizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.