Turkcell'den Yeni Müşterilere Akıllı Fatura | Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yeni Müşterilere Akıllı Fatura

Turkcell’den Yeni Müşterilere Akıllı Fatura

Bitiş Tarihi : 30.06.2016

Yeni hat alarak veya numara taşıyarak Turkcell Faturalı tarifeye geçen kişilere, 12 ay boyunca ücretsiz Akıllı Fatura! Kampanyadan yararlanıp 1 sene boyunca kullanacağınız Akıllı Fatura sistemi ile paketinizde arama, sms veya internet aşımı olduğunda ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer ve paket aşımını engeller. Daha sonra isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz.


Kampanyanın Avantajları Neler ?

Günümüzde faturalı hat kullanan kişiler fazla sms atarak, arama yaparak ve en çok da fazla internet kullanımı yaparak tarifelerindeki limitleri aşabiliyor. Bu durum faturaya bir hayli yüklü miktarda yansıyabiliyor. Turkcell, Akıllı Fatura sistemi ile bu duruma bir son veriyor. Faturanızın bağlı olduğu tarifede, herhangi bir aşım olduğu zaman Akıllı Fatura sistemi devreye girerek bunu engelliyor ve daha sonra ek paketler alarak doya doya kullanabiliyorsunuz.

Kampanyaya Kimler Katılabilir ?

Bu kampanyaya ;

  • Turkcell Faturalıya yeni abone olanlar,
  • 6 Temmuz 2015 tarihinden sonra Turkcell Faturalı hat almış olan müşteriler,
  • Başka bir operatörden geçiş yapmış kişiler

katılabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım ? 

Kampanyaya katılmak için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer değilseniz en yakın Turkcell bayisine giderek yeni bir hat alabilir veya numaranızı taşıyabilirsiniz. Ayrıca Turkcell resmi web sitesinden ilgili kampanyada bulunan numara taşıma formunu doldurarak, Turkcell’in size daha çabuk ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Müşteri Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyası, başvuru sonrasında telefonunuza gönderilen onay mesajını yanıtladıktan sonra başlar, iptal etmediğiniz sürece 12 ay boyunca devam eder. Kampanya süresince Akıllı Fatura’yı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Sürecek ? 

Kampanya için son gün 30 Haziran 2016. Bu tarihe kadar Turkcell Mağazaları’na giderek siz de Akıllı Fatura kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Sunulan Ek Paketler 

t

Not : Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyasını Esneyen Paket, Hepsi 500Plus Paketi, Turbo 3GB Paketi, İnterneti Bol 500 ve İnterneti Bol 1000 Paketleri ile beraber kullanmanızı öneririz.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ