Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yeni Bitmesin Kampanyası

Turkcell’den oldukça anlamlı ve farklı bir kampanya geldi. Kampanya kapsamı gereği paket olarak çıkarılan bu kampanya ile artık evde konuştuklarınız konuşma paketlerinizden düşmeyecek. Üstelik bu kampanyadan sadece 6 TL’ye yararlanabileceksiniz.

Kampanyaya göre almış olduğunuz konuşma paketleri, evde konuştuklarınızdan düşmesin diye çıkarılmış olan bu paket kampanyası ile 250 Dakikaya kadar evde her yöne yapmış olduğunuz konuşmalar paketinizden düşmeyecek. Kampanya tüm bireysel faturalı hat kullanıcıları için geçerli olabilecek. Kampanyadan faydalanırken ev alanı olarak bir alanı belirlemeniz gerekecek. Bu alanda yapacağınız konuşmalar 250 Dakikaya kadar paketinizden düşmeyecek. Kampanyadan yararlanmak isteği için gönderecek olduğunuz SMS ya da arama tamamen ücretsizdir. Ev alanını belirlemek için 8008’i arayarak alanı belirleyebilirsiniz. Yararlanacağınız kampanya bir kere aktif hale getirildiğinde 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Her yöne yapacağınız konuşmalarda da geçerli olabilecek kampanyanın bedeli ise KDV ve ÖİV vergileri dahil sadece 6 TL.

Turkcell Yeni Bitmesin Kampanyası

Turkcell Yeni Bitmesin Kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Ayda sadece6TL’ye evinizden yaptığınız her yöne konuşmalar paketinizden düşmez.
  • Kampanyadan Çocuğum Güvende, Numara Engelleme servisleri ve Dükkanım, Faturalı Bitmesin paketlerini kullanan aboneler haricindeki tüm bireysel faturalı Turkcell yararlanabilir.
  • Abonelerin “ev alanı” olarak tanımlayacakları alandan, yurt içi her yöne 250dk’lık konuşma yapabilecekleri pakettir
  • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
  • BITMESIN Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, Yeni Bitmesin paketindeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008’i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008’i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
  • Yeni Bitmesin Kampanyası faturalı aboneler için 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.