Kampanya Bulucu

Turkcell’den Yeni Abonelere Harika Fırsat

Turkcell yeni müşterilerine özel harika bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 2 yeni paket siz Turkcell abonelerini bekliyor. İster Turkcell faturalı hatta geçin isterseniz hazır kart olarak yeni bir abonelik başlatın ya da Diğer operatörlerden geçerek Turkcell müşterisi olun kampanya kapsamından faydalanabileceksiniz. Kullandığınız paket artık ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ya da çekim gücü yetersizliği yaşıyorsanız Turkcell’e geçebilirsiniz. Turkcell’in yeni kampanyalarına gelecek olursak

Turkcell Lifecell Fırsat  5 GB Kampanyası

Lifecell’de yeni aboneler için herşeyden bol internet var! Lifecell her şey için Bol Bol internet var! uygulamalarında geçerli 25 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB internete doyacaksınız. İnternetin uçsuz bucaksız evreninde dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz. Bu tarife yalnızca internet kapsamında değil her yöne 750 Dk ve 1000 Bip dakikası ile Turkcell abonelerinin iletişimlerini sağlıyor. Bununla beraber Bip’ten Bip’e istediğiniz kadar konuşup mesajlaşabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Fırsat 3 GB Kampanyası

Lifecell’de yeni aboneler için herşeyden bol internet var! Lifecell her şey için Bol Bol internet var! uygulamalarında geçerli 25 GB ve diğer kullanımlar için 3 GB internete doyacaksınız. İnternetin uçsuz bucaksız evreninde dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz. Bu tarife yalnızca internet kapsamında değil her yöne 500 Dk ve 1000 Bip dakikası ile Turkcell abonelerinin iletişimlerini sağlıyor. Bununla beraber Bip’ten Bip’e istediğiniz kadar konuşup mesajlaşabilirsiniz.

Hazır Kart Sahibi Olan Yeni Turkcell Aboneleri İçin Olan Kampanyalar

Turkcell Haydi Gel Kampanyası 

Bu kampanya kapsamında 12 ay boyunca paketinize ek 1 GB internet hakkı sunulacaktır. Bu kampanya yalnızca 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan müşteriler kampanya kapsamında hediye edilen 1 GB’ tı isteme hakkına sahip değildirler. Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan 1 GB hediye internet 12 ay boyunca geçerli olacaktır.

Turkcell Eko 1 GB Paketi

Eko 1 GB Paketi ile Turkcell kalitesinde uygun fiyata konuşup mesajlaşmanın ve internet kullanmanın keyfine varacak. Hazır Kart’lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 20 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 2 GB* internet, BiP’te geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren EKO 1 GB Paketi’ni çok seveceksiniz.

Turkcell Eko 3 GB Paketi

Eko 3 GB Paketi ile Turkcell kalitesinde uygun fiyata konuşup mesajlaşmanın ve internet kullanmanın keyfine varacak. Hazır Kart’lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 25 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 4 GB* internet, BiP’te geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren EKO 3 GB Paketi’ni çok seveceksiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Bazı kampanyaların geçerlilik süreleri yazı içerisinde belirtilmiştir. Tam sonuç almak için Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasından teyit edebilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Tüm kampanyaların koşulları Türkcell’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan bölümde mevcuttur. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Turkcell’in 7/24 açık müşteri temsilciliği hattın arayabilirsiniz.
  • Turkcell kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakklarını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.